| anonim_4396 a întrebat:

Heii TPU. :l
Va place mai mult noul look al lui Justin Bieber decat cel pe care il avea inainte?
Vi se pare ca s-a mai maturizat?
Ce parere aveti despre melodia BoyFriend si despre cum se prezinta si cum canta in ea?
Vedeti o schimbare in ceea ce priveste cariera sa?
Funda happy[ va rog din suflet fara raspunsuri gen " e un gay, poponar sau fara alte jigniri. raspundeti q da sau nu si argumentati in limita bunului simt. va rog; o3 ] happy Multumesc anticipathappy

36 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

1.Diavolu' asta e mai urat ca un soarec.Arata chiar mai poponar ca inainte, atunci era un mini-poponar pre-puber, acum e integral.
2.Pe dracu, nu.Nici nu exista ceva ce sa se poata maturiza, muzical, fizic, sau spiritual, in parazitul asta.
3. Terci, demna de o mahala.Se prezinta cum nu se poate mai prost, in nota obisnuita.
4.Cu mare placere, i-as incheia cariera cu un plumb in crestet.Da' nu, sper sa intre in anonimat in maxim 5 ani, pentru ca toti "marii artisti" de teapa lui au ajuns, mai devreme sau mai tarziu, niste ilustri anonimi.

| Ađřıαηηα a răspuns (pentru Dumnezău):

Chiar daca nu-mi convine ca l`ai jignit.N`am nimic q tine pentru ca mai bine el decat eu laughing Deci mersi ca nu m`ai atacat in raspuns luandu`te de scrisul meu cum au facut altii [Wøodenpints, te simti. Da la tine ma refer. ]

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Justin arăta mai bine când era mai mic. Era mai simpatic. Acum chair dacă are 18 ani pare mult mai mătur, poate frizura e de vină, nu știu.
Melodia boyfriend, nu e cine știe ce. Nu prea cântă, mai mult vorbește, și nu prea înțeleg partea cu "swag, swag on you", nu înțeleg ce vrea să zică.
Și nici videoclipul nu mă încânta. Mie sincer îmi plăcea Justin înainte dar de când am văzut un scurt documentar pe MTV cu el, mi-a lăsat un gust amar. Era o fază când el, mama lui, profesoara lui, chitaristul și nu mai știu cine erau în mașină, nu mai știu unde se duceau și el i-a zis profei ceva gen "why are you here? Get back în your cage!". Și în melodia Dr Bieber se da mare cât este el de faimos, și mai de curând ce a spus despre Indonezia....cred că știi.

| adulahfaapdoøjadjal a răspuns:

Nu.Nu.Nu.Nu.

| Ađřıαηηα a răspuns (pentru adulahfaapdoøjadjal):

Avem pareri contrat diferitehee hee Dar nu conteaza.happy Am vrut doar sa aduc la cunostinta. AKm sa nu te superi si sa nu sari q injuraturilewinking

| adulahfaapdoøjadjal a răspuns (pentru Ađřıαηηα):

N-am de ce sa ma supar.

| Wøodenpints a răspuns (pentru Ađřıαηηα):

Nu mai bine pui tu puţin mâna pe o carte de limba română, decât să băleşti pe net după toţi homalăii?

| Ađřıαηηα a răspuns (pentru Wøodenpints):

Dar de unde ai dedus u draga ca nu ma pricep eu la romana? Daca din micile greseli de gramatica atunci scuza-ma doar ca eram cam obosita. [ Uite asa jigniti voi "desteptii" lumea doar din niste mici greseli neintonetionate ]. Si m-ai deranjat intrebarea ta de mahala. "Balesti". oh te rog. Pe cine vezi u ca "baleste". Nu am zis ca mor dupa el ca toate obsedatele alea doar am pus o intrebare din simplul fapt al curiozitatii mele excesiva, dar uite cum insinuati prosti. IN viitor te rog numai comenta fara sens daca nu cunosti persoana careia ii adresezi anumite injurii :l

| Ađřıαηηα a răspuns (pentru Ađřıαηηα):

Si ca sa numai ai ce comenta ma corectez : neintentionate*; prostii*; m-a [ deranjat intrebarea] happy

| Wøodenpints a răspuns (pentru Ađřıαηηα):

Învaţă să scrii şi vorbim după.

| Ađřıαηηα a răspuns (pentru Wøodenpints):

Bine. Deci ca sa nu mori prost iti aduc la cunostiinta ca trebuie sa-ti cumperi o pereche de ochelari, iar daca ai deja mai sterge-i si u din cand in cand, deoarece vad ca insisti q raspunsurile tale " destepte' si plictisesti omul [ sincer]

| Wøodenpints a răspuns (pentru Ađřıαηηα):

Tu chiar nu ştii să scrii.

| Ađřıαηηα a răspuns (pentru Wøodenpints):

In fine. Insisti q acelasi raspuns de prost gust doar ca sa ma sacai pe mine. De aceea nu-ti mai raspund favorabil astfel incat sa-ti fac tie pe plac.

| Wøodenpints a răspuns (pentru Ađřıαηηα):

Dar nu-mi faci mie pe plac arătându-mi că la orele de limba română erai poştită la toalete.

| Ađřıαηηα a răspuns (pentru Wøodenpints):

Bah daca mi-ai vedea mie notele la romana ai ramane incremenit. [ de ciuda deoarece nu cred ca u in generala aveai notele mele, acestea fiind unele foarte bune. Da am specificat pentru ca tie iti trebuie detalii fiindca intelegi numai ce vrei. ]

| Wøodenpints a răspuns (pentru Ađřıαηηα):

Puţin îmi pasă mie de ce note ai tu. Habar nu ai să scrii.
Jet.

| Ađřıαηηα a răspuns (pentru Wøodenpints):

Bai pe mine nu ma iei q "Jet", ingamfatule. Ei bine daca eu nu stiu sa scriu atunci nici tu nu sti sa scrii.Hai pa-pa ca te asteapta mamica q laptele cald :l

| Wøodenpints a răspuns (pentru Ađřıαηηα):

Q-urile ălea nu sunt puse unde trebuie.

Găseşte-mi şi mie greşeli.

| Wøodenpints a răspuns (pentru Ađřıαηηα):

Iar "şti" se scrie cu 2 de i.

| Ađřıαηηα a răspuns (pentru Wøodenpints):

q e in loc de "cu". Istetule.

| Wøodenpints a răspuns (pentru Ađřıαηηα):

Şi ziceai că ai 10 la română? Eşti o agramată.

Hai jet că mă plictiseşti.

| Ađřıαηηα a răspuns (pentru Wøodenpints):

Iar la faza q "sti" din simpla neatentie avand in vedere ca ma sacai la cap si vreau sa-ti demostrez ca nu esti chiar asa destept precum te dai :l

| Wøodenpints a răspuns (pentru Ađřıαηηα):

Nu mă dau deştept. Eşti tu prea inaptă.

| Ađřıαηηα a răspuns (pentru Wøodenpints):

Bai u asta, imi personalizez scrisu` cum am eu chef, `nteles? Si nu vreau sa mai aud de criticile tale " inteligente" q privire la scrisu` meu. Ce pnm te-a facut matha in timp ce citea un manual de limba romana de te dai asa smecher?
Hai fa pasi ca ma dezgusta prezenta ta :l

| Ađřıαηηα a răspuns (pentru Wøodenpints):

INapt esti u. Avand in vedere ca numai gura e de tine.

| Wøodenpints a răspuns (pentru Ađřıαηηα):

Oare de ce-mi bat eu capul cu asemenea cârpe?

| Ađřıαηηα a răspuns (pentru Wøodenpints):

Ce ma intrebi pe mine mah? Daca ai chef de cearta am eu vreo vina? Si vezi cum vorbesti. App, esti mereu asa de prost sau azi e o zi speciala. Cine are un orgoliu mare, un talent de a sacai uimitor si o parere de care nu tine cont nimeni? TU!

| Ađřıαηηα a răspuns (pentru Wøodenpints):

Si mai sti ceva. Desteptii cedeaza primii asa ca HAI PA! Poti sa ocmentezi orice vrei deoarece nu o sa mai dau niciodata click ca sa-ti vad raspunsul deoarece ma doare undeva de parerile tale de copil avortat happy

| Zeflemitoarea a răspuns:

Sincer, nu ştiu la ce mai pui mâna pe tastatură, din moment ce scrii într-un aşa hal.
Luând în considerare avatarul, nick-ul, întrebările stupide, se vede că ori eşti cam proastă, ori...tot aşa.
Şi ca să termin...
Ce e cu ultimul răspuns al tău?
,, Cel mai deştept cedează."?
Cred că nu mai ai tu alte argumente şi replici infantile.
,, App, esti mereu asa de prost sau azi e o zi speciala."
În primul rând, de ce ai afirmat? Sună cam a întrebare. Dar la cum scrii, nu ştiu ce mai bag în seamă un semn de punctuaţie...
Din câte văd, ai o tentativă de a folosi,, straight face" dar pui,, l" în loc de,,|". Face parte tot din limbajul tău de messenger? Şi ăsta tot o tentativă...

| Ađřıαηηα a răspuns (pentru Zeflemitoarea):

Sincer si u tot din categoria alora care mor sa fie bagati seama. Nici nu stiu de ce dracu ma jignesti cand nu am vorbit q tine si nici nu te-am vazut in viata mea :l nici in realitate nici pe TPU.N`ai ce face la ora asta decat sa comentezi aiurea. Chiar nu va inteleg.Ce pnm pe tine te-a facut matha la moara de simti nevoia asta de a-ti baga nasul unde nu-ti fierbe oala? Si replici infantile scrii u nu eu. Nu ma baga in aceeasi categorie cu cei ca voi [ plictisiti de viata ]. Si sa stii ca am si alte argumente insa nu "infantile" cum le numesti u. Si la faza q " De ce ai afirmat? ", din greseala crezi ca eu imi mai dau seama ce sa fac cand scriu plina de nervi si uimire de o gandire a unui prost? Ce? Crezi ca sunt tu, sa ma uit de 100 de ori pe un raspuns sa ma corectez ca nu cumva sa ma prinda cineva q vreo greseala sa ma faca de ras? Si pentru ultimul tau comentariu la dresa scrisului meu o sa-ti raspund q un mare si mandru "Da!". Asa ma taie pe mine capu` sa fac semnu` pentru ca asa au muschii mei chef. IN orice caz ma doare undeva de comentariul tau de increzut.
Pa-pa :l

| Zeflemitoarea a răspuns (pentru Ađřıαηηα):

În primul rând,sunt o,,ea",după cum sugerează avatarul şi nick-ul.
Şi mi se pare amuzant să mă iau şi de ăştia pe care nu îi cunosc, deci...mă iau, nu?
Şi nu sunt plictisită. Chiar mă distrez când văd cum,, luaţi foc", când cineva vă spune cât de proşti sunteţi.
Şi nu, nu stau să mă uit de 100 ori pe un răspuns,pentru că în majoritatea cazurilor scriu corect.
Aşa au muşchii tăi chef, zici? laughing Mai că îmi e teamă să îţi mai zic ceva, ca nu cumva să faci exces de masa ta musculară.
Şi la ce mi-ai răspuns, dacă te doare undeva? laughing Eu mi-am zis doar părerea despre cât de proastă eşti, care nu necesita un reply.

| Ađřıαηηα a răspuns (pentru Zeflemitoarea):

Ba necesita o replica raspunsurile tale deoarece u esti o proasta care nu are altceva de facut decat sa steau 24 din 24 pla pc si sa se lege de lume din nimic. Urasc astfel de persoane fara viata proprie. IN fine :l

| Zeflemitoarea a răspuns (pentru Ađřıαηηα):

laughing Am explicat de ce mă leg de proşti. Pentru că e amuzant. Şi dacă zici tu că mă leg din nimic, din moment ce vorbeşti de Bieber ăsta şi scrii în aşa hal...
,, decat sa steau 24 din 24 pla pc si sa se lege de lume din nimic."
... eşti mai proastă decât credeam.
Iar vii cu replici din astea de generală?
24/24. laughing
Te compătimesc, serios. Eşti şi grasă şi proastă.

| Ađřıαηηα a răspuns (pentru Zeflemitoarea):

Deci n-ai de gand sa renunti, huh?
Bine atunci.
Poti continua sa-ti scrii replicile de 2 lei formulate din capul tau ala defect deoarece nu-mi pasa de tine si de ironia ta de prost gust.
N-am ce discuta q tampitele ca tine. Si q faza " Iar vii cu replici din astea de generala?", chiar sunt in generala mai fraiero[ daca decurgi la cuvinte urate n-am decat sa te urmez].Nu am nevoie sa ma compatimesti u [ deoarece imi esti inferioara in multe privinte]. Iar la faza q "grasa si proasta" u sigur te caracterizezi. [ esti atat de buna la romana precum zici in cat vb in caracterizari personale peste tot. Hai sa te complimentez. Te pricepi la asftel de lucruriwinking

| Ancutza05 a răspuns:

Bai toti sunteti obsedati de tipu astalaughingamu sa fim seriosi...

| Ađřıαηηα a răspuns (pentru Ancutza05):

Omg! ti-am zis eu q sunt obsedata de el? Am pus doar o intrebare sa vad niste pareri insa ceea ce vad ca e imposibil sa pui o intrebare de genu` asta [ dezamagitor] INvatati-va sa numai comentati aiurea daca nu cunoasteti persoana care va adreseaza intrebare :@