| ronnie22 a întrebat:

Sincer acum, de ce unii il urasc pe Justin Bieber asa de mult? Adica eu tot nu inteleg ce v-a facut. si daca sunteti niste haters infocati, mai bine taceti pentru ca nu vreau raspunsuri: "ew ala e un gay." sau chestii de genul. Consider ca suntem niste oameni educati si putem tine o conversatie in limita bunului simt.

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Eu nu am chiar nimic cu el, unii il urasc din cauza zvonurilor sau pur si simplu din invidie

| Ivanovicius a răspuns:

Nu ne supara faptul ca el are multe femei si de-astea. Dar o sa-ti spun parerea mea: Are o fata nu tocmai de om normal, are o voce de fata. Pur si simplu nu-mi place sa-l aud pe acel om cantand si gata.

Răspuns utilizator avertizat