| FloriiHoran a întrebat:

Heii...va rog puteti sa ma ajutatii repedee? Unde pot viziona postul TV Nickelodeon pe net, live, daca se poate? Sau unde pot vedea serialele cu artisti care se dau pe acel post.happy Un site, link va rooog?:03 FUNDAA MAREE!

1 răspuns:
| Luiza45 a răspuns:

Scrie pe google nikelodon sau nick daca nu czuta pe youtube sau daca vrei pe deseneanime.ro sunt cateva desene de pe nick. cred ca e unul dintre cele mai bune posturi de desene animate.