| ZmEuRaA a întrebat:

Heii! Voi imi vedeti poza? Ca eu nu imi vad poza:(. Cine vrea sa vada poze cu mine sa intre pe site: http://zmeuraa.sunphoto.ro/E_u. Pa'Pa Baieti si Fete!;))

15 răspunsuri:
| ionutzul31 a răspuns:

raised eyebrows aici ar merge ceva de genu:"Are you serious?"

| Nuvăsufăr a răspuns (pentru ionutzul31):

De fapt e level: Are you *** retarded?

| ionutzul31 a răspuns (pentru Nuvăsufăr):

Daca tie ti se pare normal sa te uiti la pozele unei fete pe care nu o cunosti atunci e doar parerea ta.
In al doilea rand...am mai vazut un comm de-al tau si ce mama dracul tot ai cu "level"?
De la metin sau ce dracul?laughing

| Nuvăsufăr a răspuns (pentru ionutzul31):

Bă tu eşti prost?
Nici n-am dat click să văd ce e acolo.
Nu-ţi mai explic eşti sub domeniul de existenţă a unei furnici.

| ionutzul31 a răspuns (pentru Nuvăsufăr):

Sunt om ca si tine si religiile lumii ne invata ca toti oamenii sunt egali. Daca eu sunt mai neimportant decat o furnica, vrei sa spui ca tu esti un demiurg sau ce?
Da' tu esti un prost care nici religie n-are, asa ca n-am pretentii de la tine sa intelegi ceva ce e "sub domeniul de existenţă a unei furnici"winking

| ZmEuRaA explică (pentru ionutzul31):

Aaaa... puteti sa incetati cu cearta? straight face. Eu am pus o intrebare, si puteati sa ziceti da sau nu, nu sa va certati ca sincera sa fiu nu am chef sa vad... care se cearta.

| Nuvăsufăr a răspuns (pentru ionutzul31):

Stai că nu m-am făcut înţeles.
Te consider mai prost decât un pahar de unică folosinţă.
Te-ai prins acum? sau vrei pe silabe?
A şi nu mă cred demiurg, sunt semizeu.winking Asta ca ăs-ţi dau apă la moară.

| ionutzul31 a răspuns (pentru ZmEuRaA):

Ok,gata scuza-ma laughing
dar daca urmaresti firul povestii vezi ca el a inceput de la nu stiu ce. Pozele sunt ok, dar nu inteleg de ce le prezinti pe site.raised eyebrows

| Ţepeşu a răspuns:

Loooooooooool http://zmeuraa.sunphoto.ro/E_u/47087553
Realizezi ca aici ti se vad sanii, nu? Si ca orice maniac ar face laba pe unele poze?

| ZmEuRaA explică (pentru Ţepeşu):

straight face. Raspunsul tau. este asa de neinteligent. Stupid chiar. Si chiar nu ma intereseaza parerea ta. Ca sa fiu mai precisa am pu pur si simplu o intrebare, nu ti'am cerut sa comentezi.

| ZmEuRaA explică:

Aaaa...laughing Sincera sa fiu nu inteleg nimic. Preferam sa imi raspundeti la intrebare. happy. In fine...

| Nuvăsufăr a răspuns (pentru ZmEuRaA):

Poza de la profil îi ia 10-15 minute să fie încărcată pe site. Noi îţi vedem poza de la profil.

| Nuvăsufăr a răspuns (pentru Nuvăsufăr):

Scuze că a trebuit să fii martoră la prostia domnului Ionuţ

| ZmEuRaA explică (pentru Nuvăsufăr):

Nu'i nimic. laughing Ms ca ati raspuns la intrebare. Si am dat site-ul deoarece au fost cerute mai multe poze cu mine(nu dau nume) asa ca am dat aici, la aceasta intrebare site-ul. happy

| NuAmGasitUnNume a răspuns:

Da le vad si esti f frumoasa