| anonim_4396 a întrebat:

Heiiiyawn imi dati si mie niste statusuri calumeahappy?
Dau funda happy ►•◄!

Răspuns Câştigător
| ßhåååå a răspuns:

Asta-i pentru noi.Pentru noptile pierdute,pentru sticlele golite in cateva minute.

Nu e normal , azi ai zambet artificial . desi esti tanar te gandesti la final. oh go on

Poate intr-o alta viata ne vom aminti.Poate intr-o alta viata...vom mai fi iar copii. happy

S-au schimbat prea multe in viata mea,va jur intruna.Dar parca pleaca norii cand apari ei,se calmeaza furtuna. love struck

Dansez cu pozele vechi, incepe sa mi se faca dor.De cum eram cand eram copil atunci credeam ca pot sa zbor.
Oamenii vin, raman pleaca si nu-i poti judeca.Dar cand pleaca, pleaca cu o bucata din inima ta.
Imi revin aminiri de care nu mai pot scapa.Cand spun ca imi e bine, nu mai e deloc asa.

Cel mai bun prieten e ca un trifoi cu patru foi : greu de gasit, dar norocos daca il ai ! happy
Viata seamana cu o poveste, dar ceea ce important nu e lungimea ei, ci valoarea ei.
Scarbytha`de`falsa`compatimireoh go on Continuatsi `sa `fitsi `fraieri` ca` o `faceti `bine;""
N-au ramas decat amintiri , tu te-ai schimbat . M-ai facut sa plang prea des , am renuntat . N-au ramas decat pozele pe care le-am pierdut , o data cu gandul ca mai demult te-am avut .""

Baieti ca tine gasesc peste tot,poti sa pleci ma doare`n cot .Hai bye-bye. Ramai cu Bn. Vezi ca intreaba curvele de tine

E atat de schimbata ! Exact cum ai zis tu ca nu o sa fie vreodata.love struck"

am prea multe defecte.in fata idioatelor.care se cred perfecte."

iti plac tendintele, iubesti fetitele. Fraiere se plateste scump prostia si fitele!laughing"
Unii dau din umeri, dar alti stiu.Ca daca nu pleaca azi maine-i prea târziu,.Unii-s hotarâti sa plece,sa faca pasu’Findca mai târziu sigur o sa sune ceasu’.Daca ai ramas cumva singur si e pustiu.Da-ti seama singur ca e prea târziu

Cu ajutorul ei am devenit cine sunt acum ! happy.De fiecare data mi-a aratat drumul cel bun big grin. Tu pentru mine esti inger pazitor, fata ! love struck. Ma aperi, ma rasfeti, de fïecare data

Iti dau tie calitatile ca sa elimini defectele Oricum vietii nu`i poti opri efectele Nu poti plati pe nimeni sa simta regretele in locu tau Fa’ti regulile tale si joaca jocul tau
Pentru toate lucrurile pe care le-ai ratat, ai câstigat altceva, si pentru tot ceea ce câstigi, pierzi altceva!

Ar trebui sa inveti sa apreciezi ce ai langa tine, Ar trebui sa ma respecti,stii bine.Nu vreau sa te oblig sa stai langa mine.Dar daca tot o faci,fa-ma sa ma simt bine!

Hai invata sa treci peste,viata nu e o poveste.Cand destinu`ti joaca feste,nu trebuie sa plangi, zambeste !
Si când crezi ca nimic nu-si mai are rostul,apare cineva si schimba totul!

Inspira Mult Talent, In Privire are Magnet.Cum ai Putea sa Nu'i Vorbesti? Ochii aia Caprui sa Nu'i Iubesti?

Lumea are prostul obicei de a reamintii exact ceea ce ai vrea sa uiti

• asta mica e mereu cu zambetul pe buze, nu se streseaza, nu prea o intereseaza ce urmeaza. •
?EA?

Aparentele inseala,un zambet nu se compara,tot ce e pe dinafara.INAUNTRU TE OMOARA

Si Daca ei Nu O Sa-mi Mai Zica "Noapte Buna". Si Daca Nici Pe Strada Nu O Sa-mi Mai Zica "Buna"... Am Prietene Care ma Suna Sa-mi Zica:Fataa, Esti De 1000 De Ori Mai Buna :X

.•oAm puS SufLe† in kTeva mOmenTe `! De aZi StoP:->SenTimenTe ! O sa raD ,O sa TraieSc . Dar faRa s IuBeSc`! Dar meReu,nu uiTa . Vei raMane SpeCiaL iN viaTsa mEa:*•o°"

Nu e un vis si nicio fantezie. E ceea ce se numeste copilarie. Un episod din serialu` vietzii tale... Care contzine clipe dulci, da` si amare

"Eu iti spun tu nu intelegi [] Tu vrei sa ramai Eu vreau sa pleci [] Nu`ti vine sa crezi ca s`a terminat ?!Ai fost doar un capriciu.Si ti-am demonstrat [] !""

SUFLET | de` Copil, | LACRIMI | de` adult Sh` esentZa tare, aSta e | FetitzA | Care te-a ridiCat | MEREU | in piCioare

Spune`mi cand te doare. Si o sa te anunt cand o sa inceapa sa`mi pese. Caci cand am fost a ta nu ti-a pasat! Iar acum cu altu` am plecat,imediat de mine ti-ai adus aminte! Ei bine... raman doar acele cuvinte

Poate ca a fost greseala facuta de mine dar fara intentie . Sincer , n`am realizat ca ti-am da prea multa atentie .

Asha ca nu plange, revino`tzi in fire...Asha e in viata, unu` trece altu` vine,

i ma simteam putin ciudat, dar am ascultat mereu

Insa, un lucru n-am crezut, il consideram o barfa

Am aflat ca au dreptate: Dragostea e doar o tarfa!
In lumea voastra falsa, noi zambim neconditionat.Mereu impreuna prietene ca o poveste cu un final neterminat.

Am incredere doar in unul cand mi`e greu, si acela sunt doar eu

Pentru cine m-a acuzat c-as fi uitat de unde am plecat, ma faci sa rad, niciodata n-ai stiut de unde am inceput

Obisnuiam sa cred ca am raspunsuri la toate intrebarile Dar acum stiu ca viata nu e intotdeauna cum vreau eu

Nu ma las condusa,nu am dc sa admit,am o sansa'n viata sh'am invatat sa profit

Poate am aere'n cap asta e doar problema mea nu poti sa ma suporti asta e doar problema ta nu ma cunosti nu mai comenta ai grija d viata ta nu d a mea
in fata mea nu ai cuvant nu ma cunosti deloc,habar nu ai cine sunt"

"...copiii gasesc de toate in nimic...adultii nimic in toate."

Inca ceva papusha e o diferenta intre mine si tine.Eu nu am sange de tarfa in mine.Asa ca tine[]

Am învatat ca poti continua înca mult timp dupa ce ai spus ca nu mai poti.

Mi'a zis mami odata ,o vorba desteapta,printeso, nu alerga dupa caleasca care nu te asteapta!

?Nu ma doare ca vorbesti prea mult atat timp cat nici tu nu te superi ca nu te ascult?
Pt` kaa viataa nu e nicioadataa RoZstraight

Hai zdreants0 iesi in fata, dai tuu` p0fta d` viatsa . Arunca gesturi d` tarfa din tne, suge`0 cum stii` tuu` mai bine

Fetele cuminti sunt facute din miere si dulceatat hee in schimb fetele rele din Angelli si gheata
De cite ori ma veti privi cu ura si manie,de atitea ori va voi zambi cu multa simpatie.

'
Nuu` snt 0 sfanta da nici 0 bagab0anta, respect ptr baietii` care stiuu` s` pretsuiasca 0 fata

''Invata sa ai un zambet ascuns in inima ta si nu varsa pentru nimeni nici macar o lacrima.Nu`s asa de buna de pus in rama.Dar n-am regrete.Stii,refuz sa cred ca sunt o drama.''

Vad o aratare,cu mecla de cersetoare,gen tampon cu aripioare,intre tate are par,din urechi ii curge zar,si se uita mirata,transpirand un sos de ceapa
I love you domnisoara Si sunt very mahnit Caci when i speak engleza You razi necontenit. I know esti englezoaica But it isn't important Amorul meu for tine Is very palpitant. I can't to sleep azi-noapte Si-am stat sa learn ceva From cartea de engleza Sa-ti tell iubirea me

Viseasa ca si cum ai trai o vesnicie, traieste ca si cum ai muri maine!

E o dorinta… ceva realizat , e o schimbare daca nu ai observat .
Fiecare lucru isi are vremea p0trivita,si fiecare varsta isi are nebunia ei de'o clipa;x
Asta-i pentru mine,pentru ale mele.N-o sa le zic numele ca se stiu ele!
Vremea in care nu.mi pasa ce va urma.
SenZatsSia`e uniCaa`,do0za dE risSc e miCca`.ViCiul mEu impliCaa`d0ar placeRe si DependEntsSa psihiCaa`

Ce a fOSt OData nu maI pOaTe fii. viSeLe pierDute nU pOt reVenii`!•
Si ce usor e sa zambesti` . cand ai incredere`n ceea ce esti`

Ce sa iti fac?Asta e firea,credeai ca în viata te inseala doar privirea?

Sunt extrem de simpla si extrem de clara... dar pot fi si extrem de calma si extrem de vulgara

Ce buze dulci,cand ma atingi ma simt de parca zbooor day dreaming Privirea ta,m-ascund in ea,doar ea imi da fiori! :X **[]**Minte de copil,iubire nebuneasca Te ador si nu`mi pasa! :X

E prea devreme pentru riduri sh lacrimi varsate.Noi imbatranim de prea multe ganduri noapte de noapte.Prea devreme sa tzi lipseask acele shoapte.Kre crezi ca`tzi vindeka ranile toate"

cu pielea ei bronzata,pune pasiune.vb`este urat da fce numai lukruri bune

Daca te-am iertat odata fost vina ta! Daca te-am iertat si a doua oara a fost vina mea

Si-mi place atunci cand vi si te umilesti , asa-i in viata pe toate le platesti

Vezi tu scumpo , o fi stat sh` cu tine , stiu stiu c`a arso si cu altele ` dar vezi tu `el are o fta si ptr el.fetitsa lui e cea mai importanta

poti sa ai tot ce iti doresti daca stii ce sa alegi ! :X"

Din 10 vorbe 9 le-am auzit . Viata mea a fost un spectacol . Din 10 fapte 9 eu le-am trait nu astept decat un miracol . 9 din 10 lucruri ma fac sa fiu mai rece ! Si atat ."

Chiar daca unii nu ma lasa sa traiesc . Privesc inainte si ironic le zambesc . Prea multa lume acum se baga unde nu trebuie . Prea multi acum incearca sa-ti manance zilele

Ochi mari, buze frumoase, Toate fetele din jurul ei pe ea sunt geloase

"•Daca te privim distant, spui ca suntem fitsoase . Ei bine, te dezamagim! Nu suntem, doar ca nu dam importanta tuturor! •"

Simpla in cel mai complex mod. timida cu un tupeu fantastic. zapacita in cel mai serios mod. rea, dar totusi BUNA s
Vreau sa par naiva, emotiva, nu e rau.Ca nimeni sa nu`si dea seama ce e in capul meu!"

Greu,Si Stii Ca Am Dreptate.Am Tinut Capul Sus Si Am Mers Mai Departe...Nu Ma Intereseaza Ce Crezi Despre Mine,Inainte Sa Spui Ceva...Uita`te La Tine

Faptele tale mi-au omorat zambetul, Acum stau si plang caci mi-ai otravit sufletul. Ai distrus un vis frumos si-acum Iti pare rau ...dar la ce folos ? cE a fost , a fost

O sa ramâna amintiri blocate în ochii nostri goi . Ca se`nvarte ceasul si nimeni nu`l va da inapoi.

Dau Rime c0recte` Te ard l sentimente`. Tzi se pare un miraj.-eu itsi spun ca n-ai curaj.intra`n anturaj.dar 0ricum` fac ce fac si te sc0t din peisaj

Sunt chiar eu, acum ca m-ai vazut, Ai tresarit un pic, si m-ai recunoscut... Esti chiar tu, nu te-ai schimbat prea mult, dar nu zambesti la fel, Cat timp o fi trecut?] [love struck]

? ""Ma invidiezi?…Ai de ce…Ma barfesti?…N-ai decat…Regreti ca m`ai cunoscut?…Mi se rupe…Incapatanata?…Da pana peste masura…Nemultumita?…Da de TINE"

VoRbElE MeLe DoR?Da Ce Ai VrEa?Sa Te AlInTe?TiNe’Te BiNe Ca De AcUm InCoLo Nu Te MaI LoVeSc Cu CuViNtE

Nu mai spune...Nu am timp de glume

Crezi gresit,nu ma vei domina,asta e,independenta e gagica ta,eu te iubesc dar nu suport sa fiu controlata,e adevarat,ma domini kteodata,pentru ca totusi asta-i regula in lume,dar credema o fata ca mine nu se supune

Nw ma plaki?Asta ee.Nmy te interesaa cee fac.ca nici pe mne Nu ma intereseaza keea ke faci!:]

Jii?Zambeste si gata o sa se.ntoarka roatha!

Nw mai ejty la feel.Daia ai pierdut.Dak tot te skhimbi.Skhimba`te cum eraì laa inkeputh

Daka eu snt subiekt de barfa.Tu kretino ejty o tarfaa!:]]

Am invatat sa respect .ea respecta doar banii.am invatat sa lupt singura.ea e zero fara tati si mami.stii ca u ai aleas.eu am drumul meu acum.al tau e’n celalalt sens

DeCat in rai sinGura mai bine in iaD cu prieteNii

O arzi nemotivat…de ***. Esti timp pierdut…capitol sters Eu am plecat• »

Nu E NeVoie Sa Ma pLaca ToaTa Lumea.La FeL Cum Nici Eu` Nu`i Plac Pe tOtsi !

Dormi noaptea !Nu stii ce vorbesti cum ar fi sa s`adormi plangand sa vrei sa nu te mai trezesti? vrei sa ma opresti ma hranesc cu durere. ce n-o sa ma omoare o sa-mi dea putere.

N'ai sa ma vezi ca plang N'ai sa ma vezi ca ma ascund Sunt pur si simplu ceea ce sunt Pornesc la drum razand si obsedata de un gand Vesnic luptand N'ai sa ma vezi renuntand[:X]

Crezi Ca Ma Faci Geloasa?Nu Fraieree!Nu Ma Intereseaza Oricum Te Doare Inima Cand Te Uiti La Poza Mea Asa Ca Ai Grija De Nasoala Ta!

Uneori viata e de neinteles ,ea nu iarta si uh nu ai de ales!
krd ca merit funda

9 răspunsuri:
| B3happy a răspuns:

-Fitze, gesturi si tupeu asta e talentul meu. Pe ecran da foarte bine o printesa asa ca mine. Stiu sa-nvart totul pe loc, dobor prostii dintr-un foc; Sunt fetita smecheritza. Hai fa pasi si gura mica [:X]

-De ce SEPARAT se scrie intr-un cuvant iar INTR-UN CUVANT se scrie separat?

-love is a name ...sex is a game ...forget the name and play the game

-le doresc dusmanilor mei 3 masini in fata ksei, politia, salvarea si pompierii

-Sunt o fata de pus in rama, nu ca orice panarama; zdrentele ma invidiaza, ele ma barfesc si barfa lor ma face sa ajung mai presus decat ele.

-Imi iubesc prietenii dar dusmanii ii ador pentru ca invidia lor ma face sa fiu mereu cu o treapta deasupra lor [:X]

-I-am zapacit pe baieti,...
I-am facut pe toti valetzi!
Numa' tu mi-ai dat ignor,
Dragul meu, drag printzishor!

-Munca nu a omorat niciodata pe nimeni dar de ce sa risti?

- Am avut o zi proasta si numai zambetul unui baiat dragut ma poate inveseli…

- Adevarul nu are pret
, de aceea nu am de ales si-ti vand minciuni.

- Aproximativ 95% din sfaturile primite sunt inutile, dar merita sa stai sa le asculti pentru cele 5% care te vor indruma in viata.

- Caut un baiat frumos…sa ma indragostesc… sa ma tina in brate. si sa-l falimentez!

- Baietii au ceva al lor, fenomenal, dar intotdeauna fetele au rolul principal!

- Daca nu ne pasa de viitor, nici viitorului nu-i va pasa de noi…

- Oficial imi merge bine…neoficial e jale!

- Poate am aere-n cap.asta e doar problema mea.nu poti sa ma suporti.asta e doar problema ta.nu ma cunosti.atunci nu te baga!

- Sunt o fata alintata, pe baieti ii dau pe spate… sunt o fata frumusica si de nimic nu-mi este frica!

- Niciodata plina de mine…intotdeauna satula de voi!

- Sunt o fata tare cuminte… stiu sa fac pe oricine din cuvinte!

- Iubeste si iarta, caci este cea mai frumoasa arta!

- Sunt o adevarata finete… pacat ca sunt invidiata de multe zdrente

- Prostia ne urmareste pe toti! Din pacate voi sunteti inceti, dar eu sunt cea mai rapida!

- Acolo unde dragoste nu e, facem!

-Si ce usor e sa zambesti`. cand ai incredere`n ceea ce esti`

-Ce să iţi fac? Asta e firea,credeai că în viaţă te inşeală doar privirea?

-Sunt extrem de simplă şi extrem de clară... dar pot fi şi extrem de calmă şi extrem de vulgară

-Ce buze dulci,cand ma atingi ma simt de parca zbooor day dreaming Privirea ta,m-ascund in ea, doar ea imi da fiori! :X

-**[]**Minte de copil, iubire nebuneasca Te ador si nu`mi pasa! :X

-E prea devreme pentru riduri sh lacrimi varsate.Noi imbatranim de prea multe ganduri noapte de noapte.Prea devreme sa ti lipseasca acele shoapte.Kre crezi ca`ti vindeca ranile toate"

- Cu pielea ei bronzata, pune pasiune.vb`este urat da fce numai lucruri bune

-Dacă te-am iertat odată fost vina ta! Dacă te-am iertat si a doua oară a fost vina mea.

Si-mi place atunci cand vi si te umilesti, asa-i in viata pe toate le platesti

-Vezi tu scumpo, o fi stat sh` cu tine, stiu stiu c`a arso si cu altele ` dar vezi tu `el are o fta si pentru el fetita lui e cea mai importanta

- luxul tine de bani, eleganta tine de educatie!

poti sa ai tot ce iti doresti daca stii ce sa alegi! :X"

-Eu am o viata roz si vreau un BAIAT care sa ma IUBEASCA. N-am nevoie de un GOLAN care sa ma DEZAMAGEASCA

-Din 10 vorbe 9 le-am auzit. Viata mea a fost un spectacol. Din 10 fapte 9 eu le-am trait nu astept decat un miracol. 9 din 10 lucruri ma fac sa fiu mai rece! Si atat."

-Chiar daca unii nu ma lasa sa traiesc. Privesc inainte si ironic le zambesc. Prea multa lume acum se baga unde nu trebuie. Prea multi acum incearca sa-ti manance zilele

-Ochi mari, buze frumoase, Toate fetele din jurul ei pe ea sunt geloase

-"•Daca te privim distant, spui ca suntem fitsoase. Ei bine, te dezamagim! Nu suntem, doar ca nu dam importanta tuturor! •"

- Simpla in cel mai complex mod. timida cu un tupeu fantastic. zapacita in cel mai serios mod. rea, dar totusi BUNA smug ]]

-Vreau sa par naiva, emotiva, nu e rau.Ca nimeni sa nu`si dea seama ce e in capul meu!"

-Dnd doar daca vrei sa imi spui ca ma iubesti.

Sper ca te-am ajutat happy Funda?

| Roメette a răspuns:

Aici ai tot ce iti trebuie : http://ymstatus.com/

fundita?

| melyyy a răspuns:

Sfaturi in legatura cu ce? unde este intrebarea ta?! daca nu o pui nu te putem ajuta

| C3dRyK a răspuns:

Www.ymstatus.com de acolo le i`au eu sunt super :P:D

| SabinaRsT a răspuns:

Pune si tu "eu sunt mare shmekerita si de toti eu sunt iubita "love struck

| fuckU a răspuns:

Crede in Dumnezeu si vei avea de castigat

| Diana6185 a răspuns:

Nu vreau să fii visul meu ci realitatea viselor mele

| ℓαℓу1999 a răspuns:

Sau daca vrei statusuri grafice :. http://www.statusuri.ws/......i-grafice/

| gabriela_9729 a răspuns:

Sunt o fata mititica de pisica nu mi-e frica:d

Întrebări recente