| Virguliță a întrebat:

Helău.
Astăzi ( 11 Mai ) mi-am făcut contul de TPU și am dat multe răspunsuri și câteva întrebări, dar atunci când intru pe profilul meu nu-mi apar acolo "x răspunsuri ", "x întrebări " ci, doar, 0.
De ce îmi arată așa?
Sunt nouă, deci nu știu cum e sistemu' pe-aici.
Mulțumesc celor care se sinchisesc să-mi răspundă.

5 răspunsuri:
| Mădă0611 a răspuns:

Helău!
Da click pe acel 0 si o sa iti vezi raspunsurile si intrebarile, sunt acolo, numarul e actualizat dupa un timp, ca pe youtube, 330 de vizualizari si 700 de like-uri laughing

| WhatheWow a răspuns (pentru Mădă0611):

rolling on the floor

| Virguliță explică (pentru Mădă0611):

Mda, ok.

| Virguliță explică (pentru WhatheWow):

Nu înțeleg ce e de râs, geniule.

| WhatheWow a răspuns (pentru Virguliță):

Chiar n-am râs de întrebare sau de cel care a formulat-o și te rog să mă ierți dacă m-am făcut greşit înțeles! Râdeam de comentariul lui Mădă pe fondul referirilor la You Tube.