| Basketball23 a întrebat:

Hello dragilor! am si eu o intrebare recent am citit in ziar ca vladimir draghia a fost dat afara de la Burlacul. intrebarea mea este va mai continua show-ul? Si daca da cine este noul burlac.

P. S: fara bataie de joc multumesc mult fundita cine raspunde primul kiss

Răspuns Câştigător
| Colourss a răspuns:

Buna! Da show-ul va continua iar noul burlac va fi Edward Popescu Strohlen!
Sper ca te-am ajutat! Funda?

| Basketball23 explică (pentru Colourss):

Colourss! Edward Popescu Strohlen a fost la burlacul in sezonul 2

| Colourss a răspuns (pentru Basketball23):

Joi vei afla si tu cine va fi noul burlac daca te vei uita la show! Si apropo ai spus ca cel care raspunde primul are funda!

5 răspunsuri:
| Cherilyn a răspuns:

Buna!
Trebuia sa se anunte aseara la emisiunea Acces direct, numai ca vor sa "mareasca" suspansul si nu vor dezvalui adevarata sa identitate.
Prin urmare, trebuie sa asteptam pana joia viitoare.
Uite aici stirea! : http://www.libertatea.ro/detalii/articol/burlacul-antena-1-389072.html

;;)

| alexpaarvu a răspuns:

Asa este o intrebare ca si-o pun multi, poate gasesti mai multe detalii pe http://burlacul.com/.

| Mada44 a răspuns:

Edward a fost burlac in sezonul 2 si inca nu se stie cine ii ia locul lui Vladimir