| anonim_4396 a întrebat:

Hello everyone >:. cum ti-ai dori sa arati? Descrie sau pune o poza. happy

Răspuns Câştigător
| Gabica a răspuns:

Sincer,sunt multumita de cum arat. De fapt nu sunt,ca de fiecare data cand ma uit in oglinda mai gasesc cate un defect,dar daca asa m-am nascut, pot sa supravietuiesc asa cum sunt. Si in plus, ma consider o persoana destul de fericita, asa, plina de defecte cum sunt.

14 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Fiecare om are defecte şi calități.
Dacă m-aş schimba, nu m-aş mai numi positivity, m-aş numi altfel, aş fi o altă persoană, şi nu eu.
Îmi place cum arăt, însă, probabil aş opta pentru culoarea părului albastru şi aş fi perfectă.
În plus e doar părerea mea.

| thegatekeeper a răspuns:

Sunt multumita de felul in care arat in prezent. De fapt, e cam impropriu spus, din moment ce nu ma prea preocupa aspectul asta in mod special. Nu pun prea mare accent pe felul in care arat sau pe felul in care ma imbrac, dar nu neglijez asta total, desigur. Am 1. 64, parul saten inchis, de lungime medie, ochi caprui, port ochelari, iar in ceea ce priveste imbracamintea: cat mai simplu si mai putin accesorizat, asta insemnand un tricou cu o trupa/ un tricou simplu, o pereche de pantaloni negri, blugi sau de camuflaj, bocanci sau Converse si un pandantiv sau inel, in general.

| Mădă0611 a răspuns:

Hello!
http://www.horizononline.org/wp-content/uploads/2012/05/Liya-Kebede.jpg dar nu neagra :P, ce frunte faina are, sau http://i2.listal.com/image/1090960/936full-jennifer-connelly.jpg

Ce grea e viata :)), daca esti nu stiu cum, vrei sa fii nu stiu cum, altfel.

| Xtadelo a răspuns:

Arăt exact cum îmi doresc.

| LolaLollita a răspuns:

Eu voi fi sincera. As face cateva retusuri, as vrea sa-mi mai modelez putin corpul si o voi face. In rest, sunt ok, ma simt bine asahappy

| Latinmoon a răspuns:

Cum arat!winking

| Urpaniel a răspuns:

E un tip Urpaniel, e idolu' meu.

| Iubibilăă a răspuns (pentru Urpaniel):

happy

| Gabica a răspuns (pentru Urpaniel):

Am auzit si eu de el, pare un tip de treaba.Dar ai auzit de tipa aia, Gabica? Aia da exemplu de urmat.

| Morrígu a răspuns:

Să fiu mai pitică, să fiu verde să am par mov. şii ochii Gri.

| uglyCORPSEbride a răspuns:

Oricum, doar sa nu arat cum arat -_-"