| BountyLoverXD a întrebat:

Hello! Intrebare pentru abietii si fetele de 12-18 ani: Voi ce vreti sa va faceti cand veti fi mari? (meserie, cariera...)

11 răspunsuri:
| Furculingură a răspuns:

Actriţă.

| Yumiii a răspuns:

Designer vestimentar. ^^
Tu?

| BountyLoverXD explică:

Bine, intrebarea asta a fost numa asa, de curiozitate big grin ma rog, eu vreau sa ma fac doctor chirurg big grin dar ar fi o varianta sa am fac si actrita da realizez ca e cam imposibil sa ajung chiar la Hollywood din Romania.

| Kasia a răspuns:

Voi da la medicina peste un an. vreau sa plec in Anglia si sa lucrez acolo ca ginecolog sau cardiolog.

| rutanklan a răspuns:

Eu sunt baiat, am 13 anisori si cand voi fi mare vreau sa ma fac pornstar.

| adinaxD a răspuns (pentru rutanklan):

rolling on the floor) haha, meserie, nu gluma!

| BountyLoverXD explică (pentru rutanklan):

Mda, foarte frumos rolling on the floor) llool

| rutanklan a răspuns (pentru adinaxD):

Ma bucur ca esti de acord cu mine. Pastrez locuri la cei care se pun bine pe langa minewinking.

| anapricopi76 a răspuns:

Buna medicina, asistent medical, iar baietilor li s-ar potrivi politist.

| killeraxel99 a răspuns:

Pai as vrea sa urmez o cariera in grafica compiuterizata.Sa ma angajez la Riot games.Sa fac imaginile splash la campionii din League of Legends.