| MateiDaniel a întrebat:

Hello TPU...
Cum imi schimb numele de Facebook? (am timeline)
Nu-mi spuneti de chestia cu sagetuta deoarece nu imi merge, cand intru la nume imi scrie "Numele întreg:" si imi da toate numele pe care le-am avut. Nu pot scrie nimic in casuta aceea!
Inainte de a avea timeline imi schimbam altfel numele. dar numai stiu cum

Răspuns Câştigător
| angel137 a răspuns:

Pai dai la setarile contului si e acolo configurari generale ale contului -nume- editeaza si gata sper ca te- am ajutat:X

| MateiDaniel explică (pentru angel137):

Tocmai asta am zis.winking Ca nu imi merge din setarile contului

| PamPamPaaaam a răspuns (pentru MateiDaniel):

Poate ti-ai schimbat numele de prea multe ori tongue! Asa mi s-a intamplat si miehee hee.

| MateiDaniel explică (pentru PamPamPaaaam):

Si tu ce ai facut?

| PamPamPaaaam a răspuns (pentru MateiDaniel):

Pai nu l-am mai schimbat |happy.