pupimik
| pupimik a întrebat:

Hello TPU! Long time no see! Mai este cine pe care cunosc pe aici?batting eyelashes

11 răspunsuri:
| Narfundo a răspuns:

Pe mine sigur nu ma cunostitongue.

| Hmmmm a răspuns:

Daaaa.inca sunt aicilaughing
te asteptam sa reviikiss
unde ai disparut asa?

| Hmmmm a răspuns:

laughingvroiam sa te intreb p mess ce mai faci, dar am asteptat sa te linistesti. ce ai facut cu bacul si toate alea?

luciana
| luciana a răspuns:

Bine ai revenit draga mea, credeai ca te-am uitat? Nu! Ma bucur nestiut de nimeni, ca te revad si ca ai revenit asa, plecata undeva in departari numai de tine stiute si ca esti Bine si ca te bucuri acum de arsita acestei veri si de atatea ploi capricioase. Te asteptam cu drag sa ni te alaturi cum o faceai de obicei si-ti caut prezenta aici, prin intrebarile sau raspunsurile cu care ne-ai obisnuit de atata amar de timp; te imbratisez cu drag, Lucien.

luciana
| luciana a răspuns:

Nu ne-ai spus ce ai facut cu Bacul si cu Scoala de soferi; speram ca ai avut bafta si ai reusit, asteptam sa ne spui caci dupa cum se vede, ai avut o " vara fierbinte" si la propiu si la figurat; numai bine, Lucien

pupimik
| pupimik explică:

Nekane ...eh...asa am patit si eu. si am impresia ca nimic nu mai e cum l-am lasat laughing

izabella03... glad to find u still here :*:*
am disparut din cauza programului incarcat. bac + facultate + vacanta. toata astea adunate + putin lucru + scoala de soferi + iesit in oras...iti dai seama ce a iesit. n-am mai pus mana pe laptop de ft mult timp laughing

pupimik
| pupimik explică:

big hug :*:* multumesc pentru cuvintele frumoase

Bacul l-am luat cu bine : 9, 4 la biologie; 9, 25 la mate; 9 la romana. La mate si la bio ma asteptam la o nota putin mai mare... dar e ft bine si asa.Am intrat la facultate in Timisoara, la FEAA.
Cu scoala de soferi inca ma zbat...in sensul ca inca sunt la orele de condus. Abia astept sa imi iau carnetul de sofer...sa pot bantui strazile de una singura in masina laughing
In rest.toate bune si frumoase.Inca nu m-am decis pe unde merg vara asta. Oricum, timp exista pentru toate tongue

Voi? Cu ce va laudati? Ce am pierdut?batting eyelashes

| Zazu a răspuns:

Pupikmik, ce mai zici? Long time no see, adevarat, dar sa stii ca ai avut numai de castigat, pentru ca nu ai mai intrat.Succes la scolile inalte si multe bucurii!
Buna Nekane, vorba unui amic "ochii care nu se scot...se uita"Ce rar va vad!
pupici!

| nekane a răspuns:

Hello pupimik! eu sunt din generatia veche TPU laughing intru din ce in ce mai rar si ma simt din ce in ce mai pierduta in marea asta de utilizatori noi si necunoscuti...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am din ce in ce mai putin timp sa petrec pe aici, dar sper ca nu m-ai uitathee hee

| R100 a răspuns:

Ciao,Pupimik. Din raspunsurile tale am inteles ca esti la FEAA in Timisoara. Me2; doar ca inca nu la facultate. Am mai vazut ca ai raspuns undeva la o intrebare legata despre medicina. Aceiasi intrebare o pun si eu. Ce parere ai despre medicina?! Am pus intrebarea si pe TPU dar nu au fost persoane interesate de acest subiect so...maybe ma ajuti tu cu un raspuns : ) O seara placuta. Si imi cer scuze pentru ca am pus intrebarea aici dar se pare ca nu pot da mesaje dar nu stiu ce de pentru ca inainte mergea. Sper sa vezi intrebarea.