| Flowwww a întrebat:

Ce lichide imi recomandati sa vapez, long time, ca mi-am luat unul si nu-mi place gen imi e greata de la el, vreau ceva fresh, mer, e nu stiu si sa nu fie gretos, sa fie long time.

Răspuns Câştigător
| mastadont a răspuns:

Dacă vrei lichide calumea atunci îți recomand cele cu arome de tutun. Pe cele cu arome de fructe cum ar fi măr, pepene, căpșuni, adică foarte dulci, le-am încercat și eu însă le-am aruncat repede pentru că pățeam ca tine, aveam o senzație de greață și niște dureri de cap teribile, probabil de la cantitatea enormă de îndulcitori. Dacă vrei ceva care să aibă un gust bun îți recomand aroma RY4, e favorita mea în acest moment. E un fel de caramel combinat cu tutun, însă mai mult se simte aroma de caramel, și nu e dulce aproape deloc.

| Flowwww explică (pentru mastadont):

Mersii mult bro, alte lichide inca cateva care mai stii bune?

| mastadont a răspuns (pentru Flowwww):

Cum spuneam, mie îmi plac cele cu gust de tutun. Ar mai fi pe locul 2 USA mix, apoi camel și marlboro, toate acestea sunt de la hangsen, eu de la această firmă consum. Am mai încercat într-o vreme și un lichid cu gust de cafea, mi s-a părut destul de bun deși era cam dulce pentru gusturile mele. Nu dădea dureri de cap însă.
Am încercat și unul mentolat și a fost chiar bun, doar că nu corespundea cu gusturile mele, dar ție e posibil să-ți placă. Singurul sfat pe care pot să ți-l dau e să încerci diferite arome până găsești ceva ce îți place pentru că fiecare om are gusturi diferite.

| Flowwww explică (pentru mastadont):

Tu ry4 folosești cu nic salt sau fara, ca eu vr fara si sa nu fie dulce ca m-am saturat de dulcelaughing)

| mastadont a răspuns (pentru Flowwww):

Chiar nu îmi vin în minte acum. Dar și eu sunt relativ începător, vapez doar de vreun an și încă mai experimentez.

| mastadont a răspuns (pentru Flowwww):

Nu cu nicsalt, doar cu nicotină pentru că am fost fumător înainte. Este și fără. Dacă nu vrei dulce chiar deloc atunci oricare aromă de tabac e bună.

| Flowwww explică (pentru mastadont):

Aa ok

| Flowwww explică (pentru mastadont):

Gen tabac cu vanilie si caramel o fi asa dulce?

| mastadont a răspuns (pentru Flowwww):

Nu e chiar așa dulce. Cele cu fructe gen pepene sunt muuuult mai dulci.

10 răspunsuri:
| DonEduardo a răspuns:

Iti zic eu care e cel mai bun lichid de vapat: niciunul.

| mastadont a răspuns (pentru DonEduardo):

Unii oameni chiar nu știu cum să răspundă pe subiect la o întrebare...