| anonim_4396 a întrebat:

Hello tuturor! Voua va place Valentine's Day? Mie da, mi se pare o sarbatoare perfecta pentru doi indragostiti. Am nevoie de niste idei cam ce as putea sa fac in acea zi, ce sa mananc, sa ma imbrac etc.

Răspuns Câştigător
| Freya1 a răspuns:

Poti sa ieși în oraș,la un suc, primești și floricele pe strada sau inimioare în unele zone din tara.
Poti sa te îmbraci cu o rochiță, în ceva rosu, sau imprimeu cu inimioare.

Nu contează varsta ta, bucurate de orce zi. happy
App poti sa le iei alor tai ceva drăguț.

16 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Noi romanii avem dragobete si nu sarbatori aduse de afara...

| Animeforlifee9921 a răspuns (pentru aditimus):

Stiu,dar mai nou se sarbatoreste si la noi

| Violleta2022 a răspuns:

Stai linistita, ca nu are nici o relevanta pentru tine Valentine's day fiindca este o zi speciala doar pentru cuplurile indragostite, nu pentru fetitele singure ca tine.

Focuseaza-te mai bine pe carte, pe invatatura, ca ai destul de facut la scoala.

| Animeforlifee9921 a răspuns (pentru Violleta2022):

Mai lasati-ma cu cartile voastre cu tot, eu doar am intrebat ce sa fac sa nu ma plictisesc, nu sa imi zici tu ca vezi doamne nu are nicio relevanta.
In primul rand, sarbatoarea asta e si despre timp petrecut cu familia
In al doilea rand, la 14 ani nu mai sunt fetita dinaia de 5 ani
Si in al treilea rand, de unde stii tu ca sunt singura? Poate am iubit...

| RosaliaOriginala a răspuns (pentru Animeforlifee9921):

Deci tu spui ca valentine’s day e pentru familie? laughing)

| Violleta2022 a răspuns (pentru Animeforlifee9921):

Pune mana si invata fetita, ca nu ai timp sa te mai plictisesti!
Si mai lasa razgaiala si aroganata la anisorii astia, ca la 14 anisori esti inca copil mic de scoala generala.
De iubiti vei avea parte cand vei fii mare, aucm ramai un copilas de generala!

| Animeforlifee9921 a răspuns (pentru Violleta2022):

Eu doar ziceam ca sa nu te mai iei de mine, nu sunt razgaita si aroganta

| Violleta2022 a răspuns (pentru Animeforlifee9921):

Iata dovada ca raspunzi obraznic si arogant, chiar in prima fraza cu care ai raspuns aici:

"acum 8 ore | Sofi28 explică (pentru Violleta2022):
Mai lasati-ma cu cartile voastre cu tot..."

mare pacat ca nu ai parinti care sa te educe si sa te supravegheze tot timpul.
Ai doar 14 anisori, esti copil de scoala generala si te crezi mult mai mare decat esti in realitate, ceea ce-i grav, fiindca poti afce greseli irecuperabile si vei suferii enorm in viata.

Pune mana serios pe carte, ca asta este unicul lucru importanta cum, in viata ta!
In cateva luni vei avea examenuld e capacitate care iti va schimba intreaga viata daca ajungi la un liceu prost, fiindca iti distruge cariera si profesia.

| Animeforlifee9921 a răspuns (pentru Violleta2022):

O sa sterg intrebarea numai ca sa nu mi se mai dea peste nas

| Violleta2022 a răspuns (pentru Animeforlifee9921):

Poti sa incerci sa o treci sub anonim, dar nu afce nici o diferenta, fiindca numele tau apare la toate raspunsurile din intrebarea respectiva si arhiva tine minte tot, uite aici:
https://www.tpu.ro/utilizator/abjhcp/raspunsuri/

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Mi se pare pretext bun de prima întâlnire, și atât.
Nu sunt genul care să stea cu nevasta într-o atmosferă plină de inimioare, cu toate că mă consider romantic.
Ar merge o noapte într-o zonă frumoasă, dar nici nu e nevoie de vreo sărbătoare pentru asta.

| Celcestietot a răspuns:

Poti sa iesi in oras, la film etc

| RosaliaOriginala a răspuns:

Ai 14 ani … nu mai bine te concentrezi pe scoala in loc de iubire si relatii?

| Animeforlifee9921 a răspuns (pentru RosaliaOriginala):

Pai ma concetrez si pe scoala, dar mai vreau si eu timp liber, nu-s genul ala de om care sa se dedice numai pentru scoala

| Eriii a răspuns:

Stai cu prietenele sj fi gae si luativa bomnoane romantice and have a sleepover si eventual si cv cadou daca vreti nj eu asta fac cu a mea?