| anonim_4396 a întrebat:

Help!
Am incercat sa caut niste cuvinte, o fraza cu "Cauta intrebari sau raspunsuri".
Deci
? Cineva a raspuns la o intrebare referitoare la sexul oral : " vecina mea a ramas fara dinti, paradentoza dentara, Pusa, papusa, vegetatii, cam astea sunt cuvintele din continut "
poate ma ajuta cineva sa revad continutul, n-am gasit cu google.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ti-a spart cineva parola?!straight face

17 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Http://www.tpu.ro/......azul-asta/
Am gasit-o din prima, dand search pentru cuvantul "dintii". Cred ca mai degraba n-ai stiut tu sa cauti, nu ca nu merge search-ul.

| hândel a răspuns:

Mă simt lezat. Ce-aveţi mai cu întrebarea mea? Vă sufocaţi cu toţi dinţii-n gură, şi cautaţi scorbut şi gingivită? Vă dau moca de vreţi, că-mi prisoseşte! laughing - Joke!

| hândel a răspuns:

Nici eu n-am găsit, că mă făcui curios. Posibil să fi fost ştearsă.

| juniper a răspuns:

Bro se pare ca si tie ti-au spart contul big grin

| Deea a răspuns:

Da vad ca esti nervoasa raulaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mi se parea mai util sa se poata face cautare bifind unde vrei sa se caute, in intrebari sau in raspunsuri. In felul asta gaseai mai usor, fara sa-ti afiseze un pomelnic pe care sa-l parcurgi in doua ore. De asemeni, din aceleasi motive, mi se pare normal sa poti face cautare de la pagina unui user, in felul asta sa-ti caute doar printre raspunsurile acelui user si nu ale tuturor. Asta te ajuta, daca stii cine ti-a dat raspunsul respectiv, fara sa stai sa citesti pina ti se acreste. Un filtru pentru cautari este cit se poate de util, dar cum propunerea mea de a avea posibilitatea sa marchezi mai multe mesaje pentru a le sterge simultan (in loc sa stergi mesaj cu mesaj), a durat citeva luni sa fie pusa in aplicare, banuiesc ca si filtrul asta o sa apara la anul... daca o sa apara laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce-ai patit alllinna, ti-au spart nemernicii contul si au pus intrebari? :-o

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bro tu ce ai citit baiatule? nu vezi ca acolo am cautat? si daca stiam utilizatorul nu mai help-eam pe aici, ma lasi?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@nebundupatine, nu iubitu, o caut pe aia cu gingivita laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@Brigaela eu am cautat cu toate cuvintele pe care mi le-am amintit, numai la dinti nu m-am gandit, dar raman la parerea ca rubrica aia e inutila.
Am cautat cu grupuri de cuvinte pentru ca rubrica se numeste "cauta intrebari si raspunsuri " nu cuvinte, nu au rezultat cuvintele cautate marcate cu galben sau orice alta culoare ci mi le-a dat pe toate de-a valma incearca si tu cu grupul de cuvinte expus la intrebare, oricum mutumesc pentru ca ai fost singura care l-a gasit.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Rebeca, nu stiu ce-ai inteles din ce spuneam eu, dar vad ca de altfel te contrazici cu toata lumea, asa ca spune-mi... te-ai trezit sau inca dormi? rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@brigaela nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
cand am raspuns lui @nebundupatine era o metafora, eu caut intrebarea care sa cuprinda cuvintele expuse de mine mai sus, cineva spunea despre vecina lui care a facut paradentoza, o chema Pusa, si care a ramas fara dinti de pe urma sexului oral, in urma vegetatiilor, chiar tot nu imi amintesc, raspunsul acela il caut nu intrebarea despre gingivita oricum mutzam fain, macar ai vrut sa ma ajuti, este important de retinut.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@bro, renunta!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Rebeca, a ramas fara dinti pentru ca l-a muscat si si-a spart dintii mai rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@bro, pe cine am muscat? pe ala cu intrebarea?laughing pai ala zicea de vecina lui, haaaa!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Rebeca, ti-am spus eu ca dormi in front. Pai am spus "l-a muscat" nu "la-i muscat", tu ce-ai citit? rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Juniper, nop, mie mi-au sters contul. Acum il umplu p-asta nou cu fundite tongue