| loL_7570 a întrebat:

Cum gasesc o intrebare pe TPU care este anonima.Am incercat la"Caută întrebări sau răspunsuri" da nu am gasit nimic. Ce fac?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Trebuie sa scrii in casuta de cautare doar cate un singur cuvant din intrebarea respectiva (cat mai rar intalnit, dupa parerea ta), nu o fraza sau o intrebare intreaga. Iar apoi cauta printre intrebarile, care iti vor aparea. Daca n-ai gasit din prima, schimba cuvantul de cautare, si fa-o, pana vei da de intrebarea ta. Desi de multe ori se intampla, ca intrebarile anonimilor nici sa nu fie postate/aprobate, sau nu apar la cautari, sau apar cu o intarziere de cateva zile pe site. Deci, e posibil nici sa n-o gasesti.
Poti sa mai cauti si prin intrebarile de la categoria, pe care ai ales-o, cand ai trimis intrebarea.
Succes! Numai bine!

1 răspuns:
NOname
| NOname a răspuns:

@loL, multumesc pentru apreciere! Succes! Numai bine!