| BluESchool a întrebat:

HELP repede, cum sterg comentari date de cineva sau ce intrebare a postat cineva de la pentru prieteni pe facebook? Si va rog nu ziceti ca nu e adev pentru ca o prietena poate si nu stiu ce sa fac pentru ca imi sterge mereu si vreau sa sterg si eu...straight face FUNDA

Răspuns Câştigător
| Lala20 a răspuns:

Pai, daca e profilul tau, sau daca e comentariul dat de tine, il poti sterge. mergi cu cursorul pe comentariu/postare si in coltul de sus-dreapta al scrisului iti apare un "X" micut. Dai click si cred ca te intreaba din nou daca vrei sa stergi. Dai Yes si asta e tot. Funda?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe www.4facebook.eu si gaseti inf in lb romana