| spikey1 a întrebat:

Am o intrebare": cum pot sa vad prietenii care ii am pe facebook asta odata la mana, mai am nevoie sa-mi spuneti si cum pot sa sterg un prieten adica daca nu vreau sa mai fiu prietena cu cineva pot sa-l sterg de la prieteni? va rog raspuns cat mai repede mersi

Răspuns Câştigător
| ßömþŌʼnįĶ a răspuns:

Prietenii: dai la profil si jos sub poza scrie prieteni/friends
sa stergi un prieten: intri pe profilul prietenului pe care vrei sa-l stergi si jos sub poza si prietenii lui scrie stergel din prieteni funda?:d

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Intra pe Facebook in contul tau (dreapta sus)si da clik pe numele tau ->apoi vezi ca sub poza ta ai ''Prieteni''. Click pe ''Prieteni''si vezi toti prietenii tai aici.

FACEBOOK - Cum stergi un prieten din lista ta de prieteni? Intrii pe profilul prietenului pe care vrei sa il stergi si jos in stanga scrie "scoate din lista de prieteni". Clik pe el si gata! - l-ai sters din lista! Bafta!

| sweetkiss4u4ever a răspuns:

Stii unde scrie ACASA, nu? langa este PROFIL dai click si in stanga iti apare PERETE, INFORMATII si PRIETENI mai jos.ca sa stergi dai click pe prietenul respectiv si dai pe sterge prieten. sper ca te-am ajutat. funda?

| Piticuuu a răspuns:

Poi
1.Dai la "peretele meu" si la prieteni acolo e lista ta de prieteni
2.Intri pe pagina lui/peretele lui si dai in josu' paginii in stanga si o sa scrie "scoate din lista de prieteni"happy. sper ca ti-am fost de ajutooor>big grin

| spikey1 explică:

Multumesc mult pentru. raspunsuri dar din pacate trebuie sa aleg un singur castigator si cel mai bine am inteles din explicatiile lui ßömþŌʼnįĶ