| Volume a întrebat:

HELP TPU! Am inceput sa scriu o poveste si nu stiu ce nume sa-i dau unuia dintre personajele principale. In poveste este vorba despre o fata pe nume Georgiana, care a cunoscut un baiat special. Ei bine, acest baiat este cel caruia nu stiu ce nume sa-i dau.
M-am gandit la: Robert, Max, Cezar, Cosmin.
El este un baiat sensibil, modest si misterios. Este gen Stefan din The Vampire Diaries.
Alege-ti voi un nume plzzz sau da-ti voi alte exemple care s-ar potrivi cu caracterul sau big grin.
FUNDA pentru cel mai special nume! :*:*

8 răspunsuri:
| Urzi23 a răspuns:

Robert, Max, Cezar, Cosmin. Pune si tu niste nume mai romanesti.
Titlu "Destine distruse " sau "Iubire refuzata"

| Volume explică (pentru Urzi23):

Mda nume romanesti... Vasile, Traian, nu? laughing

| Urzi23 a răspuns (pentru Volume):

Poti pune nume de act coreeni ca tot sunt l moda rolling on the floor

| Volume explică (pentru Urzi23):

Da fix rolling on the floor

| Gina1 a răspuns:

Eu as spune sa alegi dintre numele :''Robert, Andrei si Liviu ''

| itscloudyoutside a răspuns:

Ştii ce e ciudat? Şi eu scriu o carte (una foarte stupidă, dar îmi place să scriu, deci nu prea îmi pasă), şi pe una din fete o cheamă tot Georgiana.
Nu ştiu, dintre cele spuse de tine eu aş alege Robert... Îmi place numele. Dacă nu, eu zic că ar merge şi Bogdan sau Andres (dacă vrei ceva mai non-românesc). Mă rog, sper că te-am ajutat oarecum. Şi succes în continuare la scris.

| Volume explică (pentru itscloudyoutside):

Fain ca scriem amandoua laughing. Poate dupa ce terminam facem schimb, mi-ar placea sa citesc ce ai scris big grin.

| Danielicious a răspuns:

Mie una îmi plac foarte mult numele : Rareș, Damian, Octavian. Cred că s-ar potrivi caracterului personajului.
Dintre numele precizate de tine, mai mult aș înclina spre Cezar sau Cosmin.
Să mă anunți cum se va numi personajul puppy dog eyes
Baftă!