| DianaDidi95 a întrebat:

Hey, am o intrebare mai ciudatica pentru voi: in primul rand, ce credeti despre: http://www.tpu.ro/......si-nearga/ si ce-mi puteti spune despre moartea clinica? [pe mine, sincer ma sperie chestiile astea, dar totusi, as vrea sa stiu mai multe]

Răspuns Câştigător
| Jango a răspuns:

Mi se pare interesant ce a spus alessia si AndrogynBeauty dar este palpabila si ipoteza celor care spun ca in timpul mortii clinice creierul deruleaza amintirile din tot timpul vietii. Alta intrebare este cum iti explici ca un musulman il vede pe Mohamed si un crestin pe Dumnezeu (in timpul mortii)? Mi se pare oarecum interesant si nu prea cred ca ceea ce vad ei este asa zisa judecata ci doar lucrarea subconstientului.