| Nome145 a întrebat:

Hey am o problemă cu înălțimea ati putea să mă ajutați nu îmi plac sporturile cum ar fi handbal,baschet,volei puțin înotul,eu practic lupte arte marțiale,box, kick box și altele,și ca fată as vrea puțin să mai cresc fără să renunț la pasiunea mea, am încercat exercițiile de întindere dar nu prea dau rezultate mă puteți ajuta

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Câți ani ai?
Dacă încă ești minor ai timp să crești până la 20 de ani.
Dacă ai depășit vârsta de 20 de ani și înălțimea e aceași, înseamnă că asta ți-e conformația și nu vei mai crește, indiferent de ce sport faci.

| Nome145 explică (pentru anonim_4396):

Am 16 ani, și nu stiu ce să fac să mai cresc