| KiTTtTtTtTtyYyYyY a întrebat:

Hey, as vrea si eu statusuri, indiferente, dar ceva mai originale, adica nu cele care sunt peste tot pe net. As vrea ceva gen " Ea nu e ca restul`. Ea, e pur si simpluu` ea`![on the phone" Intelegeti voi, repedeee, dau fundita la cele mai frumoase kiss

2 răspunsuri:
| Adoniaa a răspuns:

Aceasta e pagina mea: http://www.facebook.com/Foreveraaloneeee?ref=hl

Te poti uita, majoritatea sunt statusuri frumoase.

| kitty00 a răspuns:

Am doar unul preferat, nu ma astept sa imi dai funda pentru ca nu ai de ce... Pastreaz`o, nu'mi pasa.Fii cu ea, nu'mi pasa...Dar atunci cand ma vezi pe mine sa te lingi pe boooth!