| BipBip a întrebat:

Hey.cateva intrebari naruto.cine rasp corect la toate cele 10 primeste funita:

1. Din ce clan e sasuke.

2. Ce inseamna semnul de pe fruntea lui gaara.

3.cum se numesc demonii lui naruto si gaara.

4.Cum o cheama pe mama lui naruto si tatal lui.

5.Cum a murit Obito.

6.Cum se numeste episodul 77 din Naruto.

7.Care sunt numele celor 5 hokage.

8.In ce episod din Naruto Shippunden Orochimaru este ucis de tot (aveti grija la asta).

9. Datorita cui Gaara a inceput sa inteleaga prietenia.

10.Naruto va reusi sa isi indeplineasca visele: 1 de a il aduce inapoi pe sasuke si 2 de a deveni hokage?

Răspuns Câştigător
| Looovely a răspuns:

1-uchiha.
2-iubire.
3-Naruto-Vulpea cu 9 cozi[nimeni n. a scris asaraised eyebrows]
-Gaara-Shukaku
4-Kushina si Yondaime
5-strivit de piatrarolling eyes.
6-Lumina vs Intunericwinking
7-Shodaime, Nidaime, Sarutobbi, Yondaime, Tsunade.
8-Cand Sasuke se bate cu Itachi si la sfarsitul luptei Itachi moare
9.Naruto
10.asta nu se stie inca.batting eyelashes!
funditapuppy dog eyes?

| KidBugsBunny a răspuns (pentru Looovely):

Def pe tatal lui naruto il cheama minato... nu yondaime asta vine de la al 4 hokage

20 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Ai o categorie speciala numita "Filme si Seriale". E asa de greu sa postezi la categoria potrivita?

| Kanpeki a răspuns:

1. Uchiha
2. Iubire
3. Kyuuby si Shukaku
4. Kushina si Minato
5. Strivit de o piatra. Inainte sa moara, i-a dat sharinganul lui Kakashi
6. Lumina vs Intuneric. Cele 2 fete ale lui Gaara
7. 1-Hashirama Senju
2-Tobirama Senju
3-Hiruzen Sarutobi
4-Minato Namikaze
5-Tsunade
6-Danzo Shimura
8. Sasuke l-a omorat in episodul 114 din Naruto Shippuden
9. Datorita lui Naruto
10. Nu se stie inca ( dar eu cred ca va reusi big grin )

| Kanpeki a răspuns:

Nu o sa ii dispara niciodata semnul de pe umar la Sasuke. Daca sti tu in ce episod este, atunci spune-ne si noua. Chiar sun curios laughing

| Kanpeki a răspuns:

Atunci da-i fundita laughing

| BipBip explică:

Ce conteaza? parca ai fi obsedata doamne 8-I

| BipBip explică:

Ai gresit la 2 la 3 (ma refer la numele monstrilor) si la 8 v-am spus sa aveti grija nu moare de tot atunci o sa mai apara in lupta lui sasuke contra...

| BipBip explică:

Ma toti ati gresit la intrebarea 8 v-am spus ca e mai grea ma refer cand il ucide de tot adica cand o sa ii dispara si semnul depe umar. episodul...

| BipBip explică:

Bine vil spun dar nimeni nu primeste nici vot nici fundita ca?

| BipBip explică:

Raspusul de la anonim a fost bun la intrebarea cu orochimaru

| BipBip explică:

Pai a gresit la altele + e anonim

| KiryuZero a răspuns:

10.nu va reusi aia cu sasuke si nu va deveni hokage din moment ce o sa moara

| AlexandraM776 a răspuns:

1. Uchiha
2. Iubire
3. Naruto-Kyuubi, Gaara - Shukaku
4. Kushina Uzumaki si MInato Namikaze
5. Strivit de o piatra
6. Lumina vs Intuneric! Cele 2 fete ale lui Gaara
7. Hashirama Senju, Tobirama Senju, Hiruzen Sarutobi, Minato Namikaze, Tsunade
8. Naruto Shippuden 138
9. Naruto
10. Nu se stie dar sper ca va reusi

| FFabi17 a răspuns:

1. Uchiha
2. Iubesc moartea
3.Biju
4. Kushina si Yondaime uzumaki
5.Strivit de o piatra incercand sa il salveze pe kakashi
6.Lumina impotriva intunericului!
Cele 2 fete ale lui Gaara!
7.Shodaime,Nidaime,Sarutobi,Yondaime,Tsunade
8.Naruto shippuden 113
9.Naruto
10. Daaa

| Akira a răspuns:

@ardnaxur1961 anime-urile sunt tot serialetongue

| Akira a răspuns:

1 uchiha
2 iubire
3 Jinchuriki cred laughing
4 minato si kushina
5 jumatate din corpul sau a fost strivita de o piatra
6 lumina vs intuneric
7 IV-minato V-tsunade nu-i stiu pe totitongue
8 -
9NArutoraised eyebrows
10 legat de sasuke nu sunt sigura dar cred ca va deveni hokage, trebuie sa iasa seria nu?raised eyebrows

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Uchiha 2. iubire 3. jinchuriki, kyuubi sau shukaku 4.Mama: Kushina, Tata: Yondaime sau Minato...nu mai stiu 5.pe jumatate sub o piatra 6.Lumina vs. Intuneric 7. Al III-lea Sarutobi, al IV-lea Yondaime, al V-lea Tsunade 8.Cand Sasuke se bate cu Itachi si la sfarsitul luptei Itachi moare 9.Naruto 10.asta nu stiu

| SPINAKZU a răspuns:

1.Uchiha
2.Iubire
3.Gaara- Ichibi(Shukaku), Naruto -Kyuubi
4. Minato Namikaze si Uzumaki Kushina
5.Strivit de o piatra
6.Lumina vs Intuneric
7.Shodaime(Senju Hashirama),Nidaime,Sandaime(Sarutobi), Yodaime(Minato Namikaze), Godaime (Senju Tsunade)
8.114 (Shippuuden)
9. Datorita lui Naruto
10.Nu se stie inca

| tudor_9817 a răspuns:

2 demonul lui naruto se numeste Kiyubi si a lui Gara Shukaku

| gibonoidus777 a răspuns:

G