| nekmario a întrebat:

Hey ce glume pot spune unei fete? Vreau exemple

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cu glume nu convingi o fata, glumele nu reprezinta ceva pentru o fata, la o fata i pace un tip frumos, hotarat, rau nu un clovn ma intelegi? inca ceva daca nu-i atractia aia nu-i nimic

| gemeni6226 a răspuns (pentru RAY):

Ba da daca cineva nu stie sa ma faca sa rid nu il pot iubi il consider prost.Doar un om inteligent stie sa zica bancuri bune de care sa rida omul.Si de aici ooo tipul asta e inteligent, imi place ca nu e un prostovan.M-a facut sa rid, nu rid de oricine!

| RAY a răspuns (pentru gemeni6226):

Dar nu mereu

| gemeni6226 a răspuns (pentru RAY):

Pai bineinteles ca nu tot timpul sa zica glume ca atunci chiar e clovn.Eu ma gindesc la glume bine pasate la timpul potrivit.

| RAY a răspuns (pentru gemeni6226):

Sincer fetele din ziua de azi sunt complicate, numi le plac glumele, le plac banii si cam atat sau sa arati beton

| gemeni6226 a răspuns (pentru RAY):

Banii se duc ramine omul si sa le vad atunci daca vor mai fi fericite.
Fetele care judeca astfel se vor alege cu divorturi.Nu o sa fie fericite garantez.Dar te consolez ca mai sunt si fete de suflet si destepte. Fata mea deja de 6 ani e impreuna cu prietenul ei, inca nu s-au casatorit ca nici unul nu are bani de asa ceva dar fata mea asteapta cu foarte multa rabdare pina vor avea si se vor putea aduna. Poate mai au de asteptat 2-3 ani.Dar se iubesc neconditionat.Cei 6 ani au aratat acest lucru.

| RAY a răspuns (pentru gemeni6226):

Te cred aniko dar vremurile numai sunt ca pre vremea ta crede-ma ca multi mi-au spus asta

Răspuns utilizator avertizat