| fame a întrebat:

Hey! Cum imi pot evidentia prin machiaj ochii albastri? Sunt blonda platinat si am tenul mai deschis. fundita:*

Răspuns Câştigător
| Eclipse_8761 a răspuns:

Pai prin nuante mai deschise : alb, gri, galben ( un contrast izbitor de frumos cu ochii albastrii), roz, cafeniu, bleu deschis...

2 răspunsuri:
| gabrielgypps a răspuns:

Uita-te la andreea, bulgaroaice ce canta cu costii ionita.in unele ipostaze are niste ochi albastii superbi, insa eu personal i-mi aduc aminte de o fata cu niste ochii extraordinari pusi in avidenta de o pereche de cercei cu pietricele albastru deschis. era si frumoasa na, insa cerceii ii faceau ochii sa para mult mai seducatori.

| Eclipse_8761 a răspuns:

Multumesc pentru aprecierekiss