| anonim_4396 a întrebat:

Cum mi-ar sta blonda? Am tenul foarte deschis/alb, ochii albastri deschisi si cativa pistrui? Acum parul il am castaniu happy

3 răspunsuri:
| kida_3825 a răspuns:

Iti spun sigur ca vei fii minunata! Fetelor cu ochii albastrii si tenul deschis li se potriveste Blondul! kiss

| Xirinax a răspuns:

Ti-ar veni foarte bine daca ai pielea alba nu neaparat si ochi albastri pentru ca si eu am parul blond dar am ochi caprui. Vei fii o frumoasa love strucklove struck

| ElenaElenaPiscupescu a răspuns (pentru Xirinax):

Vaaaaai, mi ai pus zambetul pe buzelaughing mersi multbig grin