| FataCuMinte97 a întrebat:

Hey fetelor! Daca ma epilez cu epilatorul...parul creste pe sub piele? Cum creste?

Răspuns Câştigător
| CoLouRsColoUrs a răspuns:

Hey:X Eu ma epliez cu epilatorulhee hee si nu mi-a crescut par pe sub pielewinking In plus... iti rareste parul si tz'il face mai subtire. daca ma epilez odata, imi creste parul inapoi cam in 2-3 saptamanihappy

Mai exista unele persoane care le cresc parul pe sub piele... Nu stiu exact cum le cresc pe sub piele. dar ma rog,

Sper ca te'am ajutat happy
Fundita?batting eyelashes big hug :X kiss

2 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Bună Smile.
Se mai întâmplă ca unele fire să mai crească şi sub piele, dar dacă te zgâmâii puţin cu unghia firul va ieşi. Baftă!

| HotChoclate a răspuns:

Buna.de la epilator am si eu problema asta.Cel mai bine e sa iti faci un gomaj saptamanal cu produse din comert sau fa-ti tu unul acasa(cu zat de cafea/malai si miere).E bine sa te faci la o perioada si cu crema depilatoare. ajuta firul sa iasa.