| Laly_4113 a întrebat:

Hey fetelor, de curiozitate daca ar fi neaparat nevoie sa renuntati la un produs de cosmetica care ar fi? La mine nu stiu ca nu ma machez si sincer arat mai bine natural, eventual as renunta la ruj sau blush.

6 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Si eu tot la ruj, pentru ca nu-mi placelaughing.

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

As renunta la fardul pentru obraz!(blush)

lolita
| lolita a răspuns:

Rimelul, folosesc destul de rar deoarece am genele negre si lungi.

| cosima11 a răspuns:

Avand in vedere ca folosesc numai rimel, la el nu renuntbig grin:p
nu vad ce sens are sa iti pui o tona de fond de ten pe fata. sa curga asa ca nisipu` ala ud cand esti la mare.

| zanesiprintese a răspuns:

As renunta la toate, rar ma dau si daca ma dau, ma dau doar cu rimel!

| TheLoveDoctor a răspuns:

Crema de epilat pentru picioare