| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor, la care produs cosmetic nu ati putea renunta niciodata?

Răspuns Câştigător
| Farcas a răspuns:

La demachiant

28 răspunsuri:
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

La săpun

| MissD a răspuns:

La pudra si gloss.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

La luciu de buze si la rimel.happyRimelul nu il folosesc asa de des dar totusi nu renunt la el pentru ca uneori imi prinde bine.happy

mlm
| mlm a răspuns:

Crema de maini.

daniela
| daniela a răspuns:

La ceva care sa-mi curete bine tenul dupa o zi de munca in soare, praf sau ger.

pupimik
| pupimik a răspuns:

Demachiant.este esential sa folosesti demachiant chiar daca nu esti machiata. Tenul trebuie tinut tot timpul curat.

auran
| auran a răspuns:

Rimel si ruj

cami
| cami a răspuns:

Numai unu`?
cred ca rimelul...

| Sara2 a răspuns:

La rimel

| Sara2 a răspuns:

Oameni buni cum mama naibii sa sa nu renunti la demachiant daca nu te machezi....deci daca nu folosesti machiaj rimel creion fard etc nu ai nevoie de demachiant....deci....nu va inteleg pe cei care ziceti k nu renuntati la demachiant happy

| Vyio a răspuns:

Gel de curatare, crema matifianta si fond de ten - pentru fata
Gel de dus, crema - pentru corp

| Contrast a răspuns:

Keratina pentru par si crema de fata/corp.

| inna a răspuns:

La fond de ten.

| vio a răspuns:

Crema de fata...de corp...

| Princessee a răspuns:

La luciul de buze incolor!
Arata mult mai natural si mai simplu!

| cotzobel a răspuns:

La crema hidratanta

| GreenSky a răspuns:

La mascara...big grin

| zu a răspuns:

Gel de dus, demanchiant si spray de corp

| getty a răspuns:

La ruj

| giovana a răspuns:

Crema de fata/corp si ruj

| cutza a răspuns:

La fondul de ten pentru ca el te poate te ajuta in orice situatie si iti acopera toate "surprizele"happy

| sweetangeloana a răspuns:

La fondul de ten

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La glosslove struck

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
La toată trusa de cosmetice nu pot renunța. Sunt dependentă de ea.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La fond de ten :p

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Rimel

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Demachiant happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca la demachiant...thinking ar fi cel mai important in curatarea tenului...:X.si ar mai fi multe.rimel,luciu de buze, crema de fata...
ceaoles.:*:*:*