| xPiinkiix a întrebat:

Hey hey lume
Cine imi poate zice cum sa trimit credit ( eu fiind pe Orange abonament ) pe o cartela sim normala ( preferabil cosmote ) dau fundita care ma ajuta :*!

2 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Daca vrei sa reincarci un numar PrePay Orange, iti recomandam sa urmezi pasii descrisi prin link-ul http://www.orange.ro/......meu/iq/382 Vei putea reincarca doar numere PrePay Orange.
O zi buna,
Orange Helper

| YoChriss a răspuns:

Hei! Cel mai bine mergi la un magazin Orange si ii intrebi pe angajatii de acolo cum sa faci.