| Mariaa321 a întrebat:

cum trimit credit de o cartela cu abonament Orange pe o cartela Orange normala?

1 răspuns:
| alexblack00 a răspuns:

Suni la 200 dupa aia apesi tasta 1 si apoi urmeaza instructiunile care ti le spune, introduci parola personala si apesi tasta #. Parola personala este seria de la buletinul de identitate. In continuare urmeaza instructiunile, trebuie sa specifici suma exacta cu care vrei sa incarci contul si nr. de telefon pe care vrei sa-l incarci. Vei primi un mesaj de confirmare. [in cazul retelei Orange, la celelalte retele poate e la fel] funda?