| OmulDinTren1 a întrebat:

Hey. Îmi doresc sa ma apuc de animații, gen cum face Jimmy sau Alek Dinu. Ce programe pot folosi pentru telefon?

4 răspunsuri:
| literallythesamebruh a răspuns:

Pentru a te apuca de animații, ai nevoie de răbdare și de câteva abilități aferente. Dacă ești începător, îmi este greu să cred că vei ajunge foarte curând să faci animații ca cei enumerați, mai ales pe telefon. Oricum, încearcă Flipaclip. Asta am folosit eu o perioadă.

| OmulDinTren1 explică (pentru literallythesamebruh):

Frate, Jimmy a început cu o prima animație care, uita te ce personaje avea

| literallythesamebruh a răspuns (pentru OmulDinTren1):

Da, știu. Însă, ceea ce vezi tu, un videoclip de câteva minute, reprezintă chiar și ore atunci când te apuci să animezi, în funcție de cunoștințele în domeniu.