| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume, nu o sa va vina sa credeți ce am pățit. Am fost martor la o situație din cauza căreia am călcat din greșeală într-un excrement de caine. Am mers la aprozar și în drum spre aprozar am văzut o familie tânără cu un bebeluș. Femeia tinea cu o mana o plasa plina de cumpărături iar cu cealaltă bebelușul. Dragilor, nu o sa va vina sa credeți ce făcea soțul. El împingea căruciorul, iar în cărucior erau baxuri cu doze de bere. Ce părere aveți? Cum ani reacționa în aceasta situație?

Răspuns Câştigător
| Karina17K a răspuns:

Castravetele Fabio e vinovat

11 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

In locul tau mi-as vedea de lungul nasului si nu as mai analiza persoanele de pe strada ca o pensionara plictisita. Daca te-ai uita pe unde mergi, in loc sa casti gura la altii, nu ai mai calca in rahati de caine.

| blackann a răspuns (pentru dullcat):

Ce te-a frustrat asa, bro?

| dullcat a răspuns (pentru blackann):

Nu sunt bro cu tine.laughing Pune mana si citeste aici, sa folosesti cuvintele cum trebuie data viitoare. https://dexonline.ro/definitie/frustrare/definitii

| blackann a răspuns (pentru dullcat):

Si frustrat si fara cultura, vai de tine.

| dullcat a răspuns (pentru blackann):

Ce? Ai facut vreo referinta subtila la un reper cultural? Nu.

Cred ca stii unde sa gasesti definita cuvantului,, cultura''.

| ShaOfHatred a răspuns (pentru dullcat):

De acord cu tine, dar puteai să o spui mai frumos. Și nu e ceva rău în a analiza persoanele din jurul nostru. Pentru că toți o facem într-o anumită măsură și pasiv și activ. Doar că pe unii îi interesează mai mult viața altora decât viața lor personală.

| dullcat a răspuns (pentru ShaOfHatred):

O spun mai frumos cand e o situatie reala.Dar in cazul de fata aproape totul este fictiv, mai mereu.

| ShaOfHatred a răspuns (pentru dullcat):

Bine, ai și tu dreptatea ta. Că și eu răspund la mișto la întrebările puse la mișto

| blackann a răspuns:

I-as fi spus sa-si care baxurile ca sa stea copilul in carut.

| ShaOfHatred a răspuns:

Balkan af.
Consider că bărbatul este ingenios și în același timp un idiot și dobitoc. Măcar de ar fi ținut el copilul în brațe, nu mama. Dar el era prea ocupat cu bebelușele din cărucior ((:
Dar oricum, nu e de reacționat pentru că nu e treaba noastră. Se descurcă ei că sunt oameni adulți.

| Miina97 a răspuns:

Dureroasă situația bietei femei, dar de multe ori, beau cot la cot cu soții lor dânsele silly
Mai rău îmi pare de tine rolling on the floor