| horia2012 a răspuns:

Si mie. OK laughing

9 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Astea se fac. Poti s-o faci in Microsoft Word, (office) cu functia wordart.
O salvezi ca PDF si o convertesti in jpg.

| ColaCuAcid explică (pentru horia2012):

Eu am intrebat unde se pot gasi..nu sa fac laughing

| horia2012 a răspuns (pentru ColaCuAcid):

PepsiPlat raspunde. Stiu, dar crezi ca pierde cineva timpu sa faca asa ceva si sa le puna pe net? Astea sunt chestii "home made". Fiecare si le face cum vrea happy
PepsiPlat ca am cateva de astea laughing

| ColaCuAcid explică (pentru horia2012):

Și până fac eu din alea înebunesc laughing

| horia2012 a răspuns (pentru ColaCuAcid):

Iti ia mai mult timp pana o faci pe prima. In rest schimbi scrisul si forma. Ced ca mai mult de 20 minute nu-ti ia laughing

| ColaCuAcid explică (pentru horia2012):

Adică îmi irosesc 20 de minute să fac o de aia și în timpu ăla pot să fac ceva mai interesant să stau pe facebook. laughing huehu

| horia2012 a răspuns (pentru ColaCuAcid):

Pai, tocmai, ca-ti folosesti timpul foarte eficient. Scrii 3 litere pe facebook, 3 litere la poza, 5 litere facebook, 5 litere la tine. Esti ca Napoleon (faci mai multe lucruri odata), dar cred ca ai facut-o deja laughing

| ColaCuAcid explică (pentru horia2012):

laughing Esteeee rolling on the floor îmi place cum gândești laughing

| horia2012 a răspuns (pentru ColaCuAcid):

Si mie. OK laughing

| awspam a răspuns:

Asta e android nu stie el de word,