| LucyLilyLG a întrebat:

Hey sunt noua pe aici si tare vreau sa gasesc raspunsul la aceasta intrebare:
CUM POT SOCIALIZA PE NET CU CERTITUDINEA CA NU DAU PESTE UN RETARDAT MINTAL, O GRUPARE TERORISTA SAU MAI STIU EU CE NEBUNI?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nimeni nu garanteaza ca nu vei intalni asemenea oameni.Indiferent unde intri.

| doctorandus a răspuns:

Nu se ofera niciun fel de garantii pentru folosirea internetului.

| K0sti a răspuns:

Ce simpatica esti...
Da nu vrei tu mai bine sa socializezi in viata reala?

| TrăieşteClipa a răspuns:

Si noi cum putem fi siguri ca tu nu suferi de problemele enumerate?

| Oreeolover69 a răspuns:

Prin whatsapp