| anonim_4396 a întrebat:

am in talpa piciorului niste negi si nu stiu ce sa le mai fac daca ma duc sa mi arda o sa doara ce creme sau solutii as putea sa iau ca sa i fac sa dispara

2 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

In talpa nu sunt cumva bataturi? Daca sunt bataturi exista la farmacie ceva care-i ingheata.La negi nu trebuie sa umbli pana nu-i vede un doctor. unii pot declansa cancer.

| Mandarina888 a răspuns:

Du-te la farmacie si cere spray pentru negi, sunt o multime si sunt f bune!