| mada7255 a întrebat:

am o intrebare am observat ca cateodata ochi mei isi schimba culoarea intre verde si caprui (de obicei e verde dar cateodata e cateodata sunt caprui) de asemenea sunt destul de ciudati este acel punct negru apoi in jurul lui o urma de galben-maro(galben spre maro cate odata maro complet) apoi verde inconjurat de o line foarte subtire de negru cred. Credeti ca e vreo boala sau cumde arata asa ciudat si si mai important cum isi schimba culoarea?

Răspuns Câştigător
| Aaxell a răspuns:

Nu este nicio boala stai linistita, culoarea si marimea pupilei se schimba datorita luminii. Este interesant cu culoarea ochiului prinde culori diverse la anumite momente ale zilei, nu crezi? :]

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic ca ti faci griji degeaba. Am avut o colega de generala care aveaochii mari pe timp cald iar in sezonul rece ii avea un verde mai tulbure dar superb. Ok?!

| maychanges a răspuns:

Si ochii mei isi mai schimba culoarea din caprui in verzi pentru ca asa este nuanta lor.

| alessa10 a răspuns:

Nu stiu