| andreutzakiss a întrebat:

Hey TPU:*am o intrebare pentru cei care au iphone 4s..deci la iphone 4s iti trebuie microsim? eu asa am auzit..eu am sim normal si nu as vrea sa imi iau o alta cartela pentru iphone (in cateva zile trebuie sa imi soseasca iphoneu')....si cum fac sa imi ramana numarul de telefon? pentru ca banuiesc ca va trebui sa imi iau microsim sad helppp!:*:*
P.S scuzati categoria, dar am nevioe urgent de un raspbig grin*

1 răspuns:
| EduardLeo a răspuns:

Taie-l in 2