| Diiiiiia a întrebat:

Am o maaare problema. Nu stiu ce s-a intamplat, dar pe monitorul laptopului meu, a aparut ceva verde si niste linii colorate straight face ce sa intamplaaat? cum pot sa repaaar? PLEASE HELP! ofer funda sad va rog, ajutor! urgent crying

3 răspunsuri:
| SmileyyXD a răspuns:

Cel mai bine e sa il reformatezi [sa ii instalezi din nou windows`ul] pentru ca foarte posibil e un virus de la poze, jocuri sau muzica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se mai poate repara sa stii

| matei418 a răspuns:

Cel mai posibil este de la banda de date ce face legatura dintre Placa de baza si Display-ul laptopului, acea banda s-a uzat si nu mai functioneaza cum trebuie. Este aceeasi problema pe care o poti intampina daca ai telefon cu Slide ( sina ) si ii " freci " slide-ul cand sus cand jos. Reparatia este simplu de facut si nu cred ca te-ar duce la mai mult de 200 lei. Cel putin la un telefon daca ai putina indemanare o poti schimba singura iar in service e vreo 60 lei banda + schimbare.