| kamanunez a întrebat:

Hey TPU, am o prietena care ma ignora cand ii scriu sau sun.Acum cateva zile am incercat sa o sun sa ma ajute cu un joc online dar mi-a respins si a inceput sa "strige" la mine cat de ocupata e si cat de egoista sunt.Suntem prietene de cand lumea si ma doare.A inceput sa zica minciuni despre mine altora si sa ii intoarca impotriva mea.Mai avea faze de genul dar ii treceau in doua trei zile.Nu inteleg ce am facut de ma uraste

1 răspuns:
| CassiusAlexander a răspuns:

Și asta se numește prietenă la tine? N-aș vrea să-ți văd dușmanii.