| Fritsa a întrebat:

Buna!
Acum cativa ani am facut cunostinta cu un baiat.Cand ne-am intalnit el s-a indragostit de mine si eu la fel. El de la inceput a inceput sa ma caute sa vorbeasca cu mine sa ma cunoasca.Ma puneam jos se punea si el langa mine etc chestii.Eu am vrut sa vad daca ma place cu adevarat asa ca l-am ignorat l-am mai pocnit dar lui tot ii placea de mine. A vazut ca nu merge cu mine a incercat cu alta dar tot ii mai placea de mine.Recent am cunoscut-o pe prietena lui.Eu am vrut sa devenim prietene adica am incercat. Ei s-au despartit si el s-a intors la mine. El a inceput sa ii spuna fostei lui prietene ca eu sunt mai frumoasa ca ea, ca sunt mai scumpa ca pe mine ma iubeste si pe atunci venea cu un prieten de-al lui sa se dea la mine adica se aranja.Cand era certat cu fosta zicea numai minciuni despre ea ca sa se dea smecher la mine.Eu eram foarte suparata pe el ca atunci cand era cu aia ma ignora complet de parca n-am fi fost prieteni. Fata aia a inceput sa zica de mine la altii care nu ma cunosteau ca sunt hidoasa, ca sunt aroganta ca sunt batausa ca sunt emo laughing chestii si ei chiar au crezut.Eu mai treceam pe acolo si ma confudau ca altcineva. Le-am zis adevarul la toti si am zis si ce spunea baiatul ala adica minciuni. El s-a suparat pe mine ca 2 fete au aflat adevarul de la mine si s-a bagat cu fosta lui prietena. Ei doi au zis numai minciuni despre mine:ca il visez noaptea, ca is sun zi de zi, ca as da 1000000000 de euro sa dorm cu el ca m-am mozolit cu el etc si toti au crezut si m-a facut de tot rahatul. Exact dupa ce am aflat asta m-a sunat si eram asa de trista incat nici 9 sec n-am vorbit.Eu am plans la inceput da mi-am dat seama ca asta este realitatea. Dar intrebarea este:Mai tine la mine?
PS:El a fost cu mai multe fete, dar aproape mereu m-a aparat, cand mai intra pe mess ma mai baga in seama si ma mai suna.Nu a incercat niciodata sa se razbune pe mine (eu i-am facut mai multe).

Răspuns Câştigător
| Kidutsa a răspuns:

Sunt de acord cu tine Amalia.nu este iubire.pare un fel de gigolo. da poate tine la tine. dar nu cred ca vrea ceva serios cu tine.sau daca o sa stea cu tine. o sa mai aiba 5-6-7-8-9... pe canga tine.doar daca nu il schimbi tuwinking Bafta cu dragostea.
Si cu pb cu vorbitul crede-ma si eu am fost la fel. vreo 2-3 curve era invidioase ca stau cu un baiat(si in continuare)blushing si au bagat tot felul de minciuni.si pana la urma a aflat si prietenu si eu.cand ieseam in oras cu el.prietenii lor mereu imi ziceau.desi le-am explicat de 1000000000000000 de ori ca nu e asa.lumea cand e batuta in cap nu te intelegi cu ea.asa ca m-a durut in papuci.si cand au vazut ca nu ma "sinchisesc " pentru ce zic mau lasat in pacewinking

4 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Ady00pk are dreptate!
Ţi-ai frecat cucu' de el, acum face şi el la fel şi tot tu te plângi.
Îţi meriţi soarta!

| Pacala a răspuns:

Nu tine la tine sau nu stie sa tina la tine. E la fel de imatur ca si tine, ca si prietenii lui. De asta relatiile nu-s pentru orice copil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sti ceva mie mi se pare ca aceasta,, povestioara'' e mai mult fictiune decat realitate...si ca ai inventat chestia asta numai ca sa te afli in treaba... sunt sigura ca nu ai mai mult de 12-13 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

IMI place un baiat emo si el ma place dar are prietena vorbeam cu el la telefon, si in pauzele de la scoala ma vedeam cu el cauta mereu sa fie in preajmea mea dar pelaurma a incetat, acum pur si simplu ma respinge; si numai imi raspunde nici la ti nici la mesajele mele ma poti ajuta...ANDREA