| Nope23 a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru cei care urmaresc serialul "Anatomia lui Grey" (Grey's Anatomy): ati vazut episodul 24 din sezonul 8? Daca da, cum vi s-a parut? Eu nu inteleg de ce se intampla lucruri asa de rele unor oameni care salveaza vieti...voi ce parere aveti thinking

1 răspuns:
| victor662 a răspuns:

Ok...e un film in primul rand.ai vazut cand a murit George? Moarte cerebrala.E un film! Nu se intampla in realitate! Se intampla asta pentru a trezi suspansul! ex:va trai sa va muri? Funda plz!