| IoanaIoa88 a întrebat:

am un album pe facebook unde sunt poze cu mine si nu stiu ce nume sa i pun la album. Ceva ideei? dar va rog nu pe engleza.
P. S ma cheama Ioana

Răspuns Câştigător
| Amaliia_Amii_1997 a răspuns:

Paii pune si tu Ioana`Photo. sper ca te-am ajutat Fundita

11 răspunsuri:
| NoRestForTheWicked a răspuns:

Gen Eternal Memories...***
E aiurea intrebarea, depinde ce fel de poze contine albumul daca sunt amintiri merge ce am zis mai sus daca a fost o excursie undeva scrii "Excursie la munte" sau "Cu prietenii la mare" sau "Sex in grup la bunica in ograda"...
Dupa cum spuneam depinde de poze, mai bine specificai ce fel de poze sunt decat ca te cheama Ioana.
Oricum, bafta!

| nosferatu15 a răspuns:

Uite cate va idei:
~

| nosferatu15 a răspuns:

Uite cateva idei:
~

| darkangel123 a răspuns:

Pune ceva gen

| IoanaIoa88 explică (pentru darkangel123):

Gen ce?

| darkangel123 a răspuns (pentru IoanaIoa88):

Ceva ca inimioara aia dar ns dc nu s-a scris

| ZuzaZuzi a răspuns:

Amintiri. Sau Album fara titlu.nu stiu. daca vrei cu numele ioana merge :
Poze ioana.
Sau :
Copilu din ioana; x
PS. mie astea imi plachappy
Fundita?

| ioanadiana11 a răspuns:

ἶῶმῆმ funda?batting eyelashes

| iamilinca a răspuns:

Păi poti sa pui asa big grine prin strand,La mare,(unde sunt facute pozele,intelgi locatia) sau ce anotimp era vara,iarna, sau pur si simplu divere sau poti sa il scrii invers erevidwinking, dar suna ciudat, sper ca te.am ajutat!:*