| AlinaHoran a întrebat:

happyAs vrea sa imi achizitionez si eu o pereche de converse zilele astea. Am aflat ca este un magazin Famous Brands pe langa cismigiu. vis-a-vis de liceu lazar (din bucuresti). Acum intrebarile : Stiti cumva care sunt preturile in magazinul asta? ( Famous Brands e si in mall Vitan thinking si unirii.) Oare sunt converse frumosi pe acolo thinking
mersi:*

1 răspuns:
| Aly28 a răspuns:

Buna,pai conversi sunt cam 2 milioane. daca sunt reduceri acum poate ai norocul sa ii gasesti si mai ieftin.app mai gasesti si in cora la office shouse conversi, vansi etc