| Myssteriusthanlife a întrebat:

care este porecla voastra

7 răspunsuri:
| Myssteriusthanlife explică:

Mie mi se zice smyle

| Marynna a răspuns:

Pai, pe mine ma cheama Marina si unii imi zic Mary, altii Ma, altii imi zic Manana(asa mi-a zis o fetita mica, si asa imi zic acum niste colegi)laughing

dar tie?

| Twitter a răspuns:

Porecla mea este Humanoidu` :-b

| roxxy96 a răspuns:

A mea este mai3(maitreyi) dupa cartea lu eliade cu acelasi nume sau maicky( asa imi zicea o prietena

| ραтяίcία a răspuns:

Patry patty shakira si kaileena

| Fllorentina a răspuns:

Inna, Alinu stiu, Zâbâ, Zambarici, Creata, Cretzuliki big grin
Depinde ...ca fiecare prieten/a imi zice altfel.(cum sa obisnuit el/ea)

| Bubbles_8156 a răspuns:

Mi se zicea Lulu sau Lu, dar acum mi se zice mai mult Bubbles love struck.