| cHoCollaTeFllory a întrebat:

:* Care este porecla voastra? Si de ce?big grin

Răspuns Câştigător
| Felix2009 a răspuns:

Mie mi se spune motanul sau pisicul, pentru ca ma cheama Felix.

7 răspunsuri:
| Yukidaruma a răspuns:

Mi se spune Elyy de la Elena, o prescurtare cum ar venii, desii unele persoane mi-au dat niste porecle personalizate sa zic asa de exemplu: Tedy, nu mai stiu de unde a venit aceasta porecla dar mi-a pus-o un prieten mai demult, Ellyshor mi-a pus-o o prietena cand ne alintam noi, intr-o perioada si asa a ramas laughing si multe altelewinking

| bebelusasweet a răspuns:

Bunawinkingmie mi se spune curcubeu pentru ca tot timpul sunt vesela si trec peste orice chiar daca la un moment dat imi doresc foarte mult sa ma razbun pe o anumita persoana.

| Wut a răspuns:

Dyu, pentru ca ma cheama Diana laughing ...Biscu` pentru ca imi plac biscuitii... Oreo laughing[de la Biscu]si Di big grin

| rapgirl123 a răspuns:

Porecla mea e "Dede" dar mi se mai spune si Deya, piscotel, pisy, cretzolinalaughing depinde de persoana laughing)

| rapgirl123 a răspuns:

Dede si deya mi se spune pentru ca ma cheama andreea, piscotzel pentru ca asa ma alinta o prietena...cretzolina pentru ca am parul cret si pisy...whistling asa imi spunea un baiat pentru ca-i placea si parul si ochii mei tongue

| Comandocip a răspuns:

Creasta sau vulpitza.
sunt cam jenantelaughing) dar am aceste prorecle doarece imi place sa imi fac parul creasta...si vulp[itza de la faptul ca sunt roscat