| AditzaAditsssa a întrebat:

ce credeti vine sau nu astazi?laughing) Si cum ati vrea voi sa muriti?laughing

5 răspunsuri:
| oOSaritaOo a răspuns:

Nu vine azi niciun sfârşit, decât cel al şcolii.

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Nu inca.As vrea sa fie cat mai rapid si sa nu trebuiesc,, reansamblat,,.

| LolaLollita a răspuns:

Azi nu vine nimichappy
Insa a doua intrebare e interesantathinking As vrea sa mor usor, fara sa ma chinuilaughing

| BlackEyedGirl a răspuns:

Lasa, lasa ca nu vine happy Si daca ar veni, as vrea sa fiu cu familia si cu toate persoanele la care tin.

| TheLordOfTheRings a răspuns:

Cu si8guranta nu, daca nu a venit pana acum de ce ar face-o mai tarziu.Eu as vrea sa mor langa familia mea.