| anonim_4396 a întrebat:

Daca vine cineva si va spune ca e din viitor si ca in 3 zile o sa muriti il credeti nebun?

9 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

L-as intreba: el cum a supravietuit?

| 4b a răspuns:

Nu este nebun "nebunul", ci acei ce l-au înebunit! laughing
Iti dai seama ce randament dau in 3 zile, mor inainte ca sa mor laughing

| T0T a răspuns:

Nu neapărat, poate doar mincinos.

| Clorox a răspuns:

Nu prea mi-ar păsa, toti murim laughing

| anonim_4396 explică (pentru Clorox):

Prima data cand ai dreptate, se intampla ceva cu tine?

| Clorox a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu mai, aveam chef de glume, asta e un fel de hobby de al meu, imi place sa enervez lumea laughing
Nu am nimic cu nimeni de aici, sunt doar putin sarit de pe fix laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Superior a răspuns:

L-as pune sa zica cum vom muri si daca ce zice pare plauzibil, l-as crede happy Daca o sa zica doar "In 3 zile murim! Asa zic eu si nu stiu cum dar vom muri! S*geti ****!" probabil ar fi un nebun care nu merita atentie happy

| nuestenimic a răspuns:

Normal ca da ca asa scapa lumea asta de noi