| SweetCakes a întrebat:

Ce faceti? A inceput saptamana! Va bucurati?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu sunt bucuros si de abia astept sa ma intorc in tara (mai e putin pana ma intorc) sa pun mana pe camion si apoi sa ma angajez pe tir dupa ce termin scoala de soferi.

| thegatekeeper a răspuns:

Nu, dimpotriva. Abia astept sa vina ziua de vineri, mai exact, ora 14 laughing.

| hideaway a răspuns:

Mda.
1. N-am dormit bine azi-noapte;
2. De ieri sunt foarte prost dispusă și ascult melodii triste;
3. Am intrat la categoria "Religie", și am avut coșmaruri azi-noapte I don't want to see
Deci, cum crezi că mă simt?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru hideaway):

Un masaj te arface să te simți ca nou născută.

| hideaway a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Mulțumesc, o să încerc!

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru hideaway):

Sărut mîna esti din Bucuresti?

| Konata a răspuns:

Nespus de incantata ca merg la scoalastraight face

| ToKen a răspuns:

O sa ma bucur vineri!

| ĎĮĐĬ a răspuns:

Am banala intrebarea... dar totusi raspund: Nu sunt deloc fericita ca trebuie sa merg la scoala si e fff greu!