| Joanna7 a întrebat:

Ce faceti astazi? Iesiti cu parintii,mergeti in mall, va pregatiti pentru scoala? etc.

5 răspunsuri:
| Graphee a răspuns:

- Nu cred că o să ies, deoarece e vremea urâtă... Cred că voi citi o carte sau alte activități de genul acesta.

Numai bine.

| ɹαℓυ a răspuns:

Cred ca o sa stau in casa pentru ca e foarte urat afara.Tu ce o sa faci?

| Gogu06 a răspuns:

Mai am de muls vaca, sa sap in curte si sa hranesc animalele, trebuie sa sap o groapa in curte ca vechea hazna s-a umplut apoi cred ca dau o tura prin mall.

| Clauvdgg a răspuns:

Pai clar o sa recapitulez pentru. scoala si nu cred ca plec pe undeva ca si la mine e vreme urata. Diseara doar o sa ma duc sa plimb cainele, ca de obicei big grin. Tu?

| Rockerul23 a răspuns:

Am cam terminat cumparaturile pentru scoala.
E urat afara cred ca. voi visa toata ziua la iPhone 7 laughing