| deutzadia a întrebat:

Hey! Voi ce faceti cand mergeti la mall? La ce magazine mergeti si ce faceti? Raspunsuri serioase! Funda

8 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Ma plimb, agat fete ce naiba sa fac in malllaughing

suntserios
| suntserios a răspuns:

Intru, cumpar ce am de cumpara, ies.

sau intru mananc ce am chef sa mananc si ies.

| măcheamăăăî a răspuns:

Merg la Meli Melo,Deichmann,de-astea.Ce fac cand merg la mall? Ma plimb,mananc inghetata, cumpar haine, papuci, chestii de fete, ma "boldesc" la vitrine laughing

| mihaelaalol a răspuns:

Ma uit prin magazine cu haine la reduceri gen:H&M, Zara sau Berscha si la magazine cu accesorii (Meli Melo)si apoi ma duc la diverta sa vad ce carti au mai aparut si apoi merg la KFC

| badblood248 a răspuns:

Second hand

| alee3333 a răspuns:

Toate straight face

| Baananasplit a răspuns:

Tally Weijl, Gucci, Esprit, H&M, Douglas, Bijou Brigitte, Zara, Guess, Bershka, New Yorker, Miu-Miu, Burberry, Tiffany & Co, Starbucks etc happy

| Gratiela2109 a răspuns:

Buna, eu cand merg la mall, imi place sa ma plimb prin magazine smug daca iti plac jocurile, poti sa te duci in sala de jocuri [super tare] mananci ceva cu prietenii, eu nu ma pot abtine sa nu cumpar ceva cand merg la mall [haine, acesorii]. Distractie placuta!